$
בורסת ת"א

רבוע כחול נדל"ן תרכוש את המחצית של גינדי בפרויקט TLV ב-225 מיליון שקל

החברה תהפוך לבעלים היחיד של הקניון והמתחם כולו; שווי הקניון הנגזר מהעסקה עומד על כ-1.25 מיליארד שקל, זאת בעוד בשמאות שוויו של הפרוייקט נאמד ב-1.62 מיליארד שקל; גינדי: "מצאנו לנכון לממש את אחזקותינו ולהמשיך לפעול באיתור ובייזום פרויקטים"

אורי גלאור 15:3423.12.19

רבוע כחול נדל"ן תרכוש את המחצית הנוספת בפרויקט TLV תמורת 225 מיליון שקל.

 

חברת הנדל"ן דיווחה היום (ב') למשקיעיה שתרכוש את חלקה של קבוצת גינדי בחברות המחזיקות בפרויקט TLV בתל אביב שכולל את הקניון, את מגדלי המגורים שמעליו וכן שטחים נוספים במתחם השוק הסיטונאי לשעבר. מדובר בחברת קניון העיר תל אביב, חברת מגדלי לב תל אביב וחברת ניהול בניינים מגדלי לב תל אביב.

 

קניון TLV קניון TLV צילום: דוד הכהן

 

 

עם השלמת העסקה תהפוך רבוע נדל"ן לבעלים היחיד של הקניון והמתחם כולו, למעט ארבעת מגדלי היוקרה גינדי TLVשמעולם לא היו חלק מהשותפות בין הצדדים ויישארו בבעלות מנור וכפיר גינדי ואורי לוי.

 

מה דעתך על מניית רבוע נדלן:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

שוויו של קניון TLV הוא 1.62 מיליארד שקל, לפי השמאות האחרונה שפירסמה רבוע כחול נדל"ן. בחברת קניון העיר תל אביב קיים חוב בנקאי של 888 מיליון שקל, השווי הנגזר לקניון TLV מהעסקה (בנטרול החוב הקיים בחברה ושווי חברת המגורים ובהתעלם מהוויתור על תביעות) עומד על כ-1.25 מיליארד שקל, נמוך ב-370 מיליון שקל מהשווי בשמאות.

 

במצגת המשקיעים שפרסמה רבוע כחול נדל"ן, היא צופה שההכנסות המתואמות מדמי שכירות (NOI) של קניון TLV יעמדו על 78-76 מיליון שקל בשנה. מדובר בעליה של 27% מה-NOI בשנת 2018 שהיה 60 מיליון שקל.

 

מקבוצת גינדי נמסר: "חתמנו היום על הסכם למכירת חלקנו בקניון TLV ובפרויקט מגדלי לב תל אביב לשותפינו בפרויקט מיום הקמתו. כל חילוקי הדעות שהיו בעבר, קיבלו מענה חיובי ועסקי, ושני הצדדים שמחים לצאת לדרך חדשה.

 

"מדובר בסיום של תקופה משמעותית עבורנו, במהלכה יזמנו והקמנו את הפרויקט הגדול והמורכב במדינת ישראל. אנו קבוצה יזמית מזה עשרות שנים ומצאנו לנכון בשלב הזה של הפרויקט לממש את אחזקותינו בנכס ולהמשיך ולפעול כבעבר באיתור ובייזום פרויקטי נדל"ן מוצלחים".

 

מנכ"ל רבוע כחול נדל"ן, מיקי זיסמן, מסר כי "המתחם יהנה כבר בחודשים הבאים מצמיחה מואצת של אלפי יחידות דיור, משרדים וחדרי מלון המתוכננים בסביבה. התוכנית העסקית שלנו סדורה ואנו ערוכים לספק לדיירים החדשים, כמו גם לקהל העצום שיעבור בתחנות הרכבת הקלה, מגוון של חוויות קניה, בילוי ופנאי".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x