$
בורסת ת"א

האחים נקש וישראל קנדה רוכשים את מנרב פרויקטים ב-550 מיליון שקל

בעסקה שנחתמה הבוקר - מנרב פרויקטים נרכשת מידי חברת מנרב בפרמיה של 5% על מחיר הנעילה אתמול; האחים נקש מחזיקים בבעלות על ארקיע ואילו ישראל קנדה שבשליטת אסי טוכמאייר וברק רוזן פעילה בתחום הנדל"ן למגורים בשוק דירות היוקרה

גולן חזני 13:0917.12.19

מנרב מוכרת את מנרב פרויקטים לאחים נקש וישראל קנדה ב-550 מיליון שקל, מדובר בפרמיה של כ-5% על מחיר השוק שעמד בפתיחת המסחר הבוקר על 524 מיליון שקל. 

מנרב פרויקטים מרכזת את פעילות הנדל"ן מגורים של מנרב, שנשלטת ע"י אברהם קוזניצקי. מנרב אחזקות מחזיקה ב-72% ממניות מנרב פרויקטים בשווי של 376 מיליון שקל.

 

 

מימין ברק רוזן ואסי טוכמאייר מימין ברק רוזן ואסי טוכמאייר צילום: אוראל כהן

 

"ישראל קנדה רואה ברכישה זו פוטנציאל משמעותי להרחבה מהותית של פעילות הייזום של הבחר, רכישה שתיצור סינרגיה עם הפעילות הקיימת ותוסיף ערך מהותי לחברה", אמר ברק רוזן.

 

האחים נקש מחזיקים בבעלות על ארקיע ואילו ישראל קנדה שבשליטת אסי טוכמאייר וברק רוזן פעילה בתחום הנדל"ן למגורים בשוק דירות היוקרה כיום. הרכישה מכניסה אותם לתחום הנדל"ן למגורים לשכבות אוכלוסיה נוספות.

 

במאי השנה דווח כי האחים נקש וישראל קנדה ירכשו את בית אמריקה בת"א תמורת 165 מיליון שקל - נקש יחזיק בכשני שליש מהבניין ואילו ישראל קנדה בכשליש מהבניין והוא יישא את שמה. הבניין נרכש ממשפחה יהודית דרום אפריקאית, והוא מאכלס בעיקר משרדים של עורכי דין וחברות השקעות.

 

בספטמבר השנה רכשה מנרב קרקעות בשכונת הגבעה הצרפתית בירושלים ובסמוך למרכז העיר הרצליה, בהיקף של 260 דירות. דרור קוזניצקי, מנכ"ל מנרב פרויקטים אמר אז כי "חלק מאסטרטגיית החברה לביצוע עסקאות במיקומים בעלי נגישות תחבורתית"

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x