$
בורסת ת"א

לאחר חודשים כממלא מקום - אינרום ממנה את נועם שצ'לקה למנכ"ל הקבוע

שצ'לקה, סמנכ"ל הכספים של אינרום בעשור האחרון, הוביל את החברה עד כה כמחליפו הזמני של המנכ"ל הקודם אלדד בן משה. "סגירת מעגל לאחר דרך ארוכת שנים"

אורי גלאור 11:4509.12.19
קבוצת אינרוםמצאה מנהל, בתוך הבית: חברת תעשיות הבניה  מודיעה היום (ב') כי נועם שצ'לקה ימונה למנכ"ל הקבוע שלה - שצ'לקה, שכיהן כסמנכ"ל הכספים של אינרום במשך יותר מעשור (משנת 2008),  מילא את תפקיד ממלא מקום המנכ"ל מאז פרישתו של המנכ"ל הקודם אלדד בן משה, בעקבות מכירת אחזקותיה של קרן פימי באינרום לפני כחצי שנה. 

 

בהכשרתו שצ'לקה הוא רואה חשבון בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת ת"א ומוסמך במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א.  במסגרת תפקידיו כסמנכ"ל הכספים בקבוצת אינרום כיהן גם כדירקטור פעיל בחברות הקבוצה השונות, והוביל את מערך הפיננסים באינרום  במהלך של ההנפקה בבורסה בת"א.

 

בשיחה עם כלכליסט אמר שצ'ילקה:" זו בשבילי סגירת מעגל לאחר דרך ארוכת שנים, בהן הייתי חלק ושותף לאירועים, למהלכים, ולפיתוחה, התרחבותה וצמיחתה של הקבוצה הנהדרת שלנו לאורך שנים. ומכאן, אני גאה ונרגש, לקראת המשך הדרך, מאתגרת ומרתקת כאחד, בנקודת פתיחה מצויינת של שילוב כוחות - החל מהדירקטוריון במתכונתו המחודשת, יו"ר הדירקטוריון, ההנהלות בחברות הקבוצה וכמובן העובדים והעובדות הנפלאים שיש לנו בקבוצה".

 

ציון גינת, יו"ר אינרום תעשיות בנייה, מסר: "אנו שמחים על מינויו של נועם שצ׳לקה למנכ״ל אינרום ובטוחים כי ניסיונו העשיר, כישוריו והיכרותו המעמיקה עם ענף הבנייה מהווים נכס חשוב לקבוצה בתהליך צמיחתה המתמשך. יחד נפעל לחדשנות, מקצועיות ויצירת ערך משמעותי עבור הלקוחות והמשקיעים. בשם הדירקטוריון החדש אני מברך את נועם על המינוי ומאחל לו הצלחה רבה".

 

 

נועם שצ'לקה נועם שצ'לקה צילום: קרן מזור

בטל שלח
    לכל התגובות
    x