שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

בכיר נוסף עוזב את אי.די.בי: סמנכ"ל הכספים של נכסים ובניין אורן הילינגר

הילינגר ימונה לסמנכ"ל הכספים החדש של חברת הקניונים מליסרון. העזיבה תאתגר את בעל השליטה אדוארדו אלשטיין שמנסה לקדם עסקת בעלי עניין שבה תרכוש נכסים ובניין את חלקה של אי.די.בי בחברת-הבת המשותפת IDBG הפעילה בלאס וגאס

גולן חזני 07:5208.12.19

עוד מנהל בכיר נוטש את קבוצת אי.די.בי: אורן הילינגר, סמנכ"ל הכספים של נכסים ובניין, הודיע על עזיבה וימונה לסמנכ"ל הכספים החדש של חברת הקניונים מליסרון, שבשליטת ליאורה עופר.

 

 

 

העזיבה צפויה לאתגר את בעל השליטה באי.די.בי פתוח אדוארדו אלשטיין, שמנסה לקדם עסקת בעלי עניין, שבה תרכוש נכסים ובניין את חלקה של אי.די.בי (עד 50%) בחברה־הבת המשותפת IDBG, הפעילה בלאס וגאס. אלשטיין עצמו משמש יו"ר וגם מנכ"ל נכסים ובניין.

 

בעל השליטה באי.די.בי אדוארדו אלשטיין בעל השליטה באי.די.בי אדוארדו אלשטיין צילום: ענר גרין

 

 

כבעל שליטה נמצא אלשטיין בניגוד עניינים בעסקה, והיא נתונה לאישור ועדה הביקורת של נכסים ובניין. הילינגר אמור היה לשווק את העסקה בשוק ההון ולהסביר למה היא טובה לחברה. עתה יצטרך לטפל בכך סמנכ"ל הכספים שימונה במקומו, מה שלא נחשב למשימה אידיאלית ראשונה אחרי המינוי.

 

הילינגר ימונה לתפקיד החדש במקום אופיר שריד, שכיהן בו בשמונה השנים האחרונות, ומונה באוקטובר למנכ"ל מליסרון.

 

הילינגר שימש כסמנכ"ל הכספים של נכסים ובניין החל משנת 2013. כמו כן הוא כיהן כיו"ר בישפרו וכדירקטור בחברות מוחזקות של נכסים ובניין, בהן נכסי הדרים, נוה גד בניין ופיתוח, והון חברה להשקעות ונאמנות. בעבר כיהן כסמנכ"ל כספים בכור תעשיות. עלות שכרו של הילינגר בנכסים ובניין עמדה על 2 מיליון שקל בכ"א מהשנים 2017 ו־2018. הוא מצטרף לסגי איתן, מנכ"לית נכסים ובניין, שעזבה לפני כחצי שנה, ואל שולם לפידות, מנכ"ל אי.די.בי וגיל קוטלר, סמנכ"ל הכספים של אי.די.בי ודסק"ש, שעזבו גם הם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x