בורסת ת"א

נחשף בכלכליסט

הדירקטוריון אישר: עידן וולס מונה למנכ"ל דלק במקום אסי ברטפלד

וולס מכהן כיום כמנכ"ל החברות הפרטיות של יצחק תשובה, ויחל בניהול החברה הציבורית בינואר 2020; הדירקטוריון אישר את המינוי פה אחד, לאחר שוולס זכה לתמיכתו של בעל השליטה תשובה

גולן חזני 18:1527.11.19
עידן וולס מונה כמנכ"ל קבוצת דלק וייכנס לתפקידו ב-1 בינואר 2020, כך הודיעה היום (ד') החברה, וכן דיווחה שהמנכ"ל המכהן אסי ברטפלד התפטר היום מתפקידו. דבר המינוי הצפוי נחשף בכלכליסט בתחילת החודש.

 

דירקטוריון דלק אישר את המינוי של וולס פה אחד, לאחר שקיבל את תמיכתו של בעל השליטה יצחק תשובה. וולס מכהן כיום כמנכ"ל החברות הפרטיות של תשובה, ויעזוב את התפקיד לטובת ניהול החברה הציבורית. מועמד נוסף לתפקיד היה סמנכ"ל הכספים של דלק ברק משרקי.

 

אסי ברטפלד, מנכ"ל קבוצת דלק היוצא אסי ברטפלד, מנכ"ל קבוצת דלק היוצא צילום: עמית שעל

 

 

וולס כיהן בשנים האחרונות גם כמשנה למנכ"ל דלק, והיה מעורב בכל העסקאות הגדולות שבוצעו בקבוצה. ביניהן העסקה האסטרטגית לרכישת נכסי שברון בים הצפוני שהושלמה לפני כשבועיים, העסקה למכירת חברת הביטוח הפניקס והעסקה לרכישת חברת האנרגיה איתקה.

 

עידן וולס, ייכנס לתפקיד מנכ"ל דלק בינואר עידן וולס, ייכנס לתפקיד מנכ"ל דלק בינואר צילום רון קדמי

 

 

גבי לסט, יו"ר קבוצת דלק, מסר הערב: "בשמי ובשם דירקטוריון הקבוצה אני רוצה להודות למנכ"ל הקבוצה ב- 16 השנה האחרונות, אסי ברטפלד, על תרומתו המשמעותית והחשובה לפיתוח וקידום עסקיה של הקבוצה בכל התחומים שבהם היא פעלה, וביסוס מעמדה כחברת אנרגיה מובילה.

 

"אני שמח על ההחלטה שהתקבלה היום בדירקטוריון הקבוצה על מינויו של עידן וולס לתפקיד מנכ"ל קבוצת דלק ומברך אותו לרגל מינויו. אני משוכנע שהמנהיגות, הניסיון המקצועי הרב, וההכרות העמוקה של עידן עם פעילות הקבוצה יביאו את הקבוצה להישגים משמעותיים בתהליך הפיכתה לחברת אנרגיה בינלאומית מובילה".

x