שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

עלייה של 16% בהכנסות ויליפוד, הרווח נותר ללא שינוי

החברה רשמה ברבעון השלישי הכנסות של 95.4 מיליון שקל, לצד רווח של 9.7 מיליון שקל - הרווח התפעולי שודרג ב-19% ל-12.2 מיליון שקל

נורית קדוש 20:2119.11.19

הרחבת קו המוצרים והפניית משאבים ניהוליים לטובת סחר ומכירות, סייעו לויליפוד לעמוד ביעדי המכירות שהציבה לעצמה: החברה רשמה ברבעון השלישי עלייה של 15.7% בהכנסות ביחס לתקופה המקבילה, לסכום של 95.4 מיליון שקל. אלא שהעלייה במכירות לא התגלגלה לשורת הרווח הנקי, שנותר ללא שינוי, 9.7 מיליון שקל.

 

 

 

וילי פוד רשמה צמיחה ברווח הגולמי ברבעון בשיעור דומה לזה של הצמיחה במכירות, ובהתאם החברה שמרה על רווחיות גולמית בשיעור 31% בדומה לתקופה המקבילה אשתקד.

מה דעתך על מניית וילי פוד:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

למרות עלייה של 26% בהוצאותה הנהלה וכלליות (ל-5.3 מיליון שקל), רשמה ויליפוד  עלייה של 19% ברווח התפעולי, ל-12.2 מיליון שקל. שיעור הרווח התפעולי עמד על 12.8% מההכנסות, בדומה לרבעון המקביל.

 

לפני כשנה, החליטה וילי פוד להרחיב את פעילותה לתחום האשראי החוץ בנקאי ולפעול לקבלת רישיון למתן אשראי, בהתאם לחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים. שלב זה תחום פעילות זה ימומן ממקורותיה העצמיים של החברה. במהלך תשעת החודשים הראשונים השנה, העמידה החברה הלוואות בהיקף של 29.7 מיליון שקל.

 

במקביל, כחלק מהניסיון האמור להתרחב לפעילויות נוספות, ניהלה ויליפוד מו"מ לרכישת חברת הסלטים מעדני מיקי, אך הצדדים לא הגיעו להבנות והמו"מ הופסק. חודשים ספורים לאחר מכן, קרסה מעדני מיקי ובימים אלו, פועלים כונסי הנכסים שמינה בית המשפט למכירתה כעסק חי. ויליפוד אף ניהלה מו"מ לרכישת חברת ביכורי שדה צפון, בבעלות האחים גדעון ודרור חכם, המחזיקים גם ברשת השיווק ברקת. גם במקרה זה הצדדים לא הגיעו להבנות והמו"מ הופסק.

 

 

צבי ויליגר יו"ר ויליפוד צבי ויליגר יו"ר ויליפוד צילום: עמית שעל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x