$
בורסת ת"א

התפטרו 7 דירקטורים בפרטנר לאור כניסתה הצפויה של האצ'יסון

בין המתפטרים - היו"ר אדם צ'זנוף; ההודעות על העזיבה התקבלו מספר ימים לאחר מינויו של עו"ד אהוד סול ככונס נכסים קבוע למניות; במקביל מונו שני דירקטורים בלתי תלויים - לחיים סבן נשאר כעת נציג אחד; עתה ממתינה האצ'יסון לקבלת היתר שליטה ממשרד התקשורת

אביאור אבו וגולן חזני 13:4317.11.19

פרטנר הודיעה היום (א') על שינויים בדירקטוריון החברה לאחר שהאצ'יסון הסינית קיבלה מחיים סבן בחזרה את מניות השליטה בחברה. יו"ר הדירקטוריון, אדם צ'זנוף, הודיע על התפטרותו ויחד עמו התפטרו עוד שישה מנציגיו של סבן - סגן היו"ר אלון שליו, אריה סבן, סומיט ג'איסינגהאני, יואב רובינשטיין, ברק פרידור ותומר בר זאב.  

מה דעתך על מניית פרטנר:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

דירקטור נוסף ונציג של סבן, השמיני, יהודה סבן, לא התפטר וישאר בחברה. ליהודה סבן אין קשר משפחתי לחיים סבן, והוא דירקטור ותיק בחברה. הודעות ההתפטרות התקבלו מספר ימים לאחר מינויו של עורך דין אהוד סול, ממשרד הרצוג פוקס נאמן, ככונס נכסים קבוע למניות. במקביל, דיווחה החברה על מינויים של רו"ח יוסי שחק וריצ'רד הנטר כדירקטורים בלתי תלויים בחברה. בכך, מספרם של הדירקטורים עומד על שבעה, המינימום הנדרש על פי התקנון של פרטנר.

 

 

אדם צזנוף, יו"ר פרטנר אדם צזנוף, יו"ר פרטנר

 

המינוי של השניים נעשה בצורה עצמאית ומבלי לעדכן את אנשי האצ'יסון ואת הכונס עו"ד סול, כשהדבר מצביע על כוונה של הדירקטוריון לפעול בצורה עצמאית בשלב זה, עד להתבהרות שאלת מתן היתר השליטה בפרטנר להאצ'יסון. האחרונה ביקשה למנות את דן אלדר ועמיקם כהן כדירקטורים ונציגיה בישראל, אבל הדירקטוריון החליט כאמור למנות שני חברים אחרים, שלא מזוהים עם האצ'יסון. לא מן הנמנע כי מהלך זה יאושר רק לאחר קבלת ההיתר.

  

עתה, נכנסת החברה לתקופת ביניים עד להחלטת משרד התקשורת האם לאשר להאצ'יסון, שבשליטת לי קא שינג, לקבל היתר שליטה. אך החלטה זו צפויה להיתקל בקשיים עקב יחסי הסחר בין ארה"ב לסין.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x