שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

דן חלוץ מונה לדירקטור בלתי תלוי ברפק

בהצהרת המינוי וקורות החיים המוצמדים לה פירט חלוץ בעיקר את ניסיונו הצבאי - כולל הפלות של מטוסי אויב שביצע. חלוץ ציין עוד כי הוא מכהן כדירקטור במספר מועצות מנהלים וכי הוא מעורב במספר מיזמים

צלי גרינברג 18:1815.11.19

חברת רפק תקשורת ותשתיות, המקימה תחנות לייצור חשמל ובעלת השליטה (50.01%) בחברה הציבורית אלמור חשמל התקנות ושירותים, דיווחה אתמול (ה') כי מינתה את הרמטכ"ל לשעבר דן חלוץ כדירקטור בלתי תלוי.

 

 

 

בהצהרת המינוי וקורות החיים המוצמדים לה פירט חלוץ בעיקר את ניסיונו הצבאי עד להגעתו לתפקיד הרמטכ"ל ה-18 של צה"ל, וציין כי במסגרת שירותו כטייס בחיל האוויר ביצע 160 גיחות מבצעיות והפיל שלושה מטוסי אויב בקרבות אוויר. 

 

דן חלוץ דן חלוץ צילום: עמית שעל

 

 

מה דעתך על מניית רפק:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

חלוץ ציין עוד כי הוא מכהן כדירקטור במספר מועצות מנהלים וכי הוא מעורב במספר מיזמים טכנולוגיים עסקיים ומייעץ במספר מדינות בעולם.

 

רפק, הנסחרת בבורסת תל אביב לפי שווי של 239 מיליון שקל, פירסמה אתמול גם את הדוחות הכספיים שלה לרבעון השלישי של 2019 ובמסגרתם הציגה עלייה בהכנסות, לצד מעבר מרווח נקי להפסד נקי.

 

הכנסות החברה ברבעון השלישי של 2019 עמדו על 153.6 מיליון שקל, המהווים עלייה של 51% בהשוואה להכנסותיה ברבעון המקביל אשתקד שעמדו על 101.5 מיליון שקל. אך הרווח התפעולי של החברה ירד בכ-65.8% ל-1.16 מיליון שקל ברבעון השלישי של 2019, לעומת 3.4 מיליון שקל ברבעון המקביל לו ב-2018.

 

החברה עברה להפסד נקי של 4 מיליון שקל ברבעון השלישי של 2019, מהם הפסד של 2 מיליון שקל המיוחס לבעלי המניות, בהשוואה לרווח נקי של 4.1 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד, כש-2.3 מיליון שקל מהם יוחסו אז לבעלי המניות.

 

העלייה בהכנסות מוסברת על ידי החברה בגידול בצבר ההזמנות וקצב התקדמות הפרויקטים בתחום תשתיות החשמל, שהוא תחום ההכנסה העיקרי של החברה, ואת הירידה ברווח התפעולי מסבירה החברה בהפחתת עודפי עלות בסך של כ-2.9 מיליון שקל בתחום תשתיות החשמל.

 

בנוסף, תחום ייצור החשמל ייצר הכנסות בגובה 34.4 מיליון שקל ברבעון השלישי של השנה לעומת 0 שקל ברבעון המקביל לו אשתקד, וההפסד התפעולי שם העמיק ל-2.958 מיליון שקל ברבעון השלישי לתקופת הדו"ח לעומת 1.47 מיליון שקל הפסד תפעולי ברבעון המקביל לו אשתקד.

 

החברה ציינה עוד כי היא פועלת מול הגופים המממנים לתיקון הסכמי המימון, ולעדכון לוחות הסילוקין של חלק מההלוואות ותיקון תקציב ההקמה בתחום ייצור החשמל, בשל הימשכות והעיכובים בהקמתן של תחנות הכוח הצפוניות. היא מעריכה כי תידרש להזרים הלוואת בעלים לחברות הפרויקט בסך של כ-27 מיליון שקל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x