שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

רדהיל ביופארמה תימחק ממסחר בתל אביב

חברת הפארמה הישראלית תמחק את מניותיה בבורסה בתל אביב תוך 3 חודשים, אך תמשיך להיסחר בנאסד"ק. סנכ"ל הכספים של החברה: "מוקד הפעילות שלנו עבר לארה"ב, לכן הוחלט לאחד את המסחר בנאסד"ק"

צלי גרינברג 16:2315.11.19

חברת הפארמה הישראלית רדהיל ביופארמה המפתחת תרופות למחלות דרכי העיכול ונסחרת בבורסה בתל אביב ובנאסד"ק לפי שווי של 764 מיליון שקל הודיעה היום (ו'), כי תמחק את מניותיה ממסחר בבורסת תל אביב תוך שלושה חודשים.

 

 

החברה הודיעה על המחיקה 11 יום לאחר שקיבלה את אישור ה-FDA (מינהל המזון והתרופות האמריקני) לשיווק בארה"ב של התרופה טליסיה (Talicia) לטיפול בחיידק העמיד במערכת העיכול..

 

 

תרופה של רדהיל תרופה של רדהיל

 

 

החברה מציינת כי תמשיך להיסחר בנאסד"ק ומיכה בן חורין, סמנכ"ל הכספים של החברה, מסר במסגרת הדיווח כי "רדהיל גאה להיות חברה ישראלית, והמטה וההנהלה שלנו יישארו בתל אביב. במהלך השנים האחרונות מוקד הפעילות והמסחר של החברה עבר לארה"ב, ולכן הדירקטוריון החליט כי זה יהיה לטובת החברה ובעלי מניותיה, לאחד את המסחר בנאסד"ק".

 

החברה קוראת לכל מחזיקי המניות הרגילות שלה להמיר את המניות הרגילות שלהם למניות הפיקדון האמריקאית של רדהיל (ADS) דרך הבנקים או המתווכים השונים שלהם. המניות האמריקאיות, שכל אחת מהן מייצגת 10 מניות רגילות, ימשיכו להיסחר בנאסד"ק תחת סמל החברה 'RDHL'. החברה מציינת, כי הנאמן של המניות, The Bank of New York Mellon, הסכים לוותר על דמי המרה והנפקה עבור בעלי מניות שימירו את המניות הרגילות שלהם עד ליום המסחר האחרון בבורסה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x