$
בורסת ת"א

עוד מיזוג קנאביס נפל: פי.אל.טי הודיעה כי לא תמשיך עם אילן ביו

גורמים מתחום הקנאביס: "הכתובת הייתה על הקיר"; לאחרונה חשף כלכליסט את התביעה לפירוק אילן ביו, שהוגשה על ידי בכיריה לשעבר; אילן ביו הופכת לחברת הקנאביס הרביעית שאינה מתמזגת לבסוף לחברה בורסאית בבורסת תל אביב

צלי גרינברג 10:0607.11.19

השלד הבורסאי פי.אל.טי, הנסחר בבורסת תל אביב, הודיע הבוקר (ה') כי לא ימשיך במשא ומתן להארכת בחינת הסכם המיזוג בינו לבין חברת חברת הקנאביס אילן ביו, שעיקר פעילותה - קנאביס לצרכי פנאי בקליפורניה ארה"ב.

 

גורמים מתחום הקנאביס מספרים כי "הכתובת הייתה על הקיר. גם אם היו מגיעים להסכם, היה קושי גדול לגייס כיום כספים לתחום הקנאביס בבורסה המקומית, וגם בעולם".

 

 

קנאביס קנאביס צילום: גטי אימג'ס

 

לפני כשבועיים חשף כלכליסט כי אלעד מגל, לשעבר מנכ"ל אילן ביו, וערן נחניאלי, שהיה סמנכ"ל הכספים של החברה, הגישו לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה לצו לפתיחת הליכים נגדה, לפי חוק חדלות פירעון.

 

השניים, שטוענים לחובות שכר ונלוות של החברה כלפיהם, ציינו כי הגישו את התפטרותם לחברה לאחר שלא שילמה את שכרם. אילן ביו הופכת לחברת הקנאביס הרביעית שאינה מתמזגת לבסוף לחברה בורסאית בבורסת תל אביב, לאחר שבטר כשלה במיזוג עם וויטסמוק, RCK כשלה בגיוס כספים לטובת מיזוגה עם השלד הבורסאי תמדא, שנמחק בינתיים ממסחר, והיי פארמה וחברת אופקטרא נדל"ן הציבורית וויתרו על המיזוג ביניהן.

 

מחברת אילן ביו נמסר כי היא מכבדת את החלטת פי אל טי שלא להאריך את המועד להשלמת התנאים המתלים בעסקת המיזוג ומאחלת לפי אל טי הצלחה בכל דרך שתבחר. "אילן ביו ממשיכה בקידום תוכניותיה העסקיות ופיתוח עסקיה ובמסגרת זו משלים יו״ר דירקטוריון אילן ביו ובעל השליטה בה ביקור מוצלח במפעל הייצור של אילן ביו בקליפוניה המהווה את חוד החנית מבין מתקני המיצוי ועיבוד הקנאביס בקליפורניה. אילן ביו משיקה בימים אלה בקליפורניה את המותג הפרטי שלה prYme ומציעה מגוון מוצרים המבוססים על מיצוי שמן מצמח הקנאביס, כל זאת לצד אספקת שירותי מיצוי עבור חברות מותגים אחרות ב- white labeling".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x