$
בורסת ת"א

אלקטרה בנייה תקים את פרויקט לנדמרק במתחם שרונה בהיקף של 715 מיליון שקל

חברת הבת אלקטרה בנייה התקשרה בהסכם עם מליסרון ואפי נכסים להקמת הפרויקט. על המגרש בשטח של כ-13 דונם ייבנו 2 מגדלים בני 40 קומות כל אחד בהיקף כולל של כ-160 אלף מ"ר

אורי גלאור 10:1929.10.19

אלקטרה בנייה התקשרה בהסכם עם מליסרון ואפי נכסיםלהקמת פרויקט לנדמרק במתחם שרונה תל אביב. כך דיווחה הבוקר (ג') החברה האם אלקטרה. היקף הפרויקט מוערך בכ-715 מיליון שקל.

 

 

 

 

המגרש הוא בשטח של כ-13 דונם, עליו ייבנו 2 מגדלים בני 40 קומות כל אחד בהיקף כולל של כ-160 אלף מ"ר, מתוכם משרדים (בשטח של כ-140 אלף מ"ר), שטחי מסחר (בשטח של כ-7,000 מ"ר) המיועדים להשכרה, ו-10 קומות של 100 יח"ד הכוללות מועדון ספורט ובריכת שחיה.

 

בנוסף, כולל הקומפלקס בית ספר לאמנויות הבמה (שישתרע על שטח של כ-7,000 מ"ר), כיכר ציבורית שתיבנה ברחבת המגדלים ותכלול פינות ישיבה ובתי קפה (בשטח של כ-5,000 מ"ר) וחניון תת-קרקעי בן 7 קומות עם 2,000 מקומות חניה.

 

העבודות צפויות להתחיל בנובמבר 2019 ולהסתיים בתוך כ-5 שנים.

 

 הדמיית פרויקט לנדמרק הדמיית פרויקט לנדמרק צילום: אבנר ישר אדריכלים

 

ירון שורק, מנכ"ל אלקטרה בנייה: "אלקטרה גאה בבחירה בה לבצע את עבודות הבנייה בפרויקט חשוב זה, ומודה על הבעת האמון בה. הפרויקט מאפשר לנו לעבוד

בשיתוף פעולה עם חברות גדולות ואיכותיות כמו אפי נכסים ומליסרון, ולתרום מניסיונה ויכולותיה המקצועיות של הקבוצה בכל התחומים הנדרשים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות וביצוע".

 

אבי ברזילי, מנכ"ל אפי נכסים, ואבי לוי, מנכ"ל מליסרון: "קומפלקס היוקרה Landmark Tel Aviv מציע סביבת מגורים, מסחר ומשרדים בלב אזור הביקוש של ת"א, ובמרחק הליכה ממוקדי עניין מרכזיים בעיר. הפרויקט המשלב עירוב שימושים, מהאסטרטגיות המקובלות לכינון התחדשות לב העיר, מקיים מספר רב של אינטראקציות בין שימושים, תוך ניצול מירבי של המשאבים הקיימים באמצעות שילוב של מסחר, משרדים, מגורים, מוסדות תרבות ועוד. אפי נכסים ומליסרון בחרו באלקטרה לביצוע עבודות הפרויקט, מתוך אמונה ששיתוף הפעולה בין החברות ייתן את המענה המקצועי והאיכותי ביותר המתבקש בהקמה של פרויקט יוקרה מסוג זה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x