$
שווקי חו"ל

מקדונלד'ס מכניסה לתפריט את ההמבורגר הטבעוני של ביונד מיט

ענקית המזון המהיר תשווק במשך שלושה חודשים את ההמבורגר הטבעוני ב-28 מהסניפים שלה בקנדה, כדי לבחון את הביקוש ואת ההשפעה על תפעול הסניפים; המתחרה ברגר קינג החלה לאחרונה למכור המבורגר טבעוני של אימפוסיבל פודס

שירות כלכליסט 17:0526.09.19

מקדונלד'ס פונה לקהל הטבעוני: ענקית המזון המהיר הודיעה היום (ה') שתשווק לתקופת ניסיון את ההמבורגרים הטבעוניים של ביונד מיט בסניפי מקדונלד'ס בקנדה. הפיילוט יימשך 12 שבועות החל מ-30 בספטמבר, ב-28 סניפים בדרום מערב אונטריו.

 

ההמבורגרים הטבעוניים יופיעו בתפריטי הסניפים כ-PLT, ראשי תיבות של המילים צמח, חסה ועגבניה (Plant, lettuce and tomato), ויימכרו במחיר של 6.49 דולר קנדי. "המבחן הזה יעזור לנו ללמוד לגבי ההשלכות האמיתיות של הגשת PLT, כולל הביקוש לו מצד הלקוחות וההשפעה על תפעול המסעדות", אמרה אן וולגרן, סגנית נשיא לאסטרטגיית תפריטים גלובלית במקדונלד'ס. בפתיחת המסחר בניו יורק קפצה מניית ביונד מיט ב-12.8%.

 

המבורגר של ביונד מיט המבורגר של ביונד מיט

 

 

הפופולאריות של תחליפי הבשר של חברות כמו ביונד מיט ו-Impossible Foods נסקה השנה, לאחר שיותר ויותר רשתות הסעדה אמריקאיות הוסיפו את מוצריהן לתפריט. ברגר קינג השיקה לאחרונה בכל ארה"ב גרסה חדשה של הוופר שלה שמכילה את ההמבורגר הצמחוני של אימפוסיבל פודס.

 

מסעדות בארה"ב מכניסות לתפריטיהן המבורגרים צמחיים כדי למשוך לקוחות שמעוניינים לצמצם את צריכת הבשר שלהם. קבוצת NPD מצאה ש-95% מהאנשים שקונים את ההמבורגרים הצמחיים האלה קנו בשנה החולפת לפחות המבורגר בשרי אחד.

 

מקדונלד'ס נשארה עד לאחרונה מחוץ למגמה הזאת בצפון אמריקה, לדבריה מתוך רצון להבין טוב יותר את הטרנד לפני שתיקח בו חלק. היא כבר מוכרת המבורגרים מן הצומח בגרמניה ובישראל בשותפות עם נסטלה, שהחלה למכור את ה-Awesome Burger שלה לקמעונאים בארה"ב השבוע.

 

ביונד מיט הביעה ביטחון ביכולתה לספק את הביקוש של כל רשת מסעדות. ביוני אמר מנכ"ל החברה אית'ן בראון לאנליסטים שהחברה יכולה להתמודד עם הביקוש של כל רשת מזון מהיר. מקדונלד'ס, שהיא רשת המסעדות הגדולה ביותר בארה"ב מבחינת מכירות, מפעילה כ-14 אלף סניפים ברחבי ארה"ב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x