$
בורסת ת"א

אחרי הפרידה מאלשטיין: שולם לפידות עוזב את דירקטוריון סלקום

הפרישה מהדירקטוריון מגיעה כהמשך טבעי להתפטרותו של לפידות מתפקיד מנכ"ל אי.די.בי, אך תופסת את סלקום ביום סוער במיוחד לאחר פרסום תוכנית ההבראה; מי שיחליפ את לפידות הוא ערן סער, מנכ"ל אי.די.בי הנוכחי

אביאור אבו 12:0724.09.19

סלקום דיווחה היום (ג') כי שולם לפידות הודיע על התפטרותו מדירקטוריון החברה, זאת כחלק טבעי מהתפטרותו המפתיעה מתפקיד מנכ"ל קבוצת אי.די.בי - דסק"ש, השולטת בסלקום.

 

התפטרותו של לפידות מגיעה על רקע סערה המתחוללת ביממה האחרונה בסלקום. אתמול אישרה חברת הסלולר את חשיפת כלכליסט כי החברה מתכוונת לצאת בתוכנית הבראה והתייעלות רחבה שתכלול פיטורי מאות עובדים. הודעתה של החברה גררה את ועד העובדים וההסתדרות להכריז על סכסוך עבודה בסלקום.

 

שולם לפידות שולם לפידות צילום: עמית שעל

 

 

לפידות, שמונה לתפקידו בתחילת 2016, היה יד ימינו של אדוארדו אלשטיין, בעל השליטה באי.די.בי. לפני כשבועיים חבר לפידות לאלכס שניידר, אחד מבעלי השליטה בחברת הנדל"ן מישורים ורכש יחד עימו את חלקה של הראל בחברה (8%) בפרמיה משמעותית על מחיר השוק.

 

מי שיחליף את לפידות הוא ערן סער, מנכ"ל אי.די.בי הנוכחי, ששימש לפני כן כמנכ"ל ישראמקו.

 

עמי אראל, יו"ר סלקום, הודה ללפידות על תרומתו לחברה והוסיף: "אני מאמין שלצוות החדש שלנו עם ערן סער, ואמיר לוי, המנכ"ל החדש של IBC, תהיה תרומה משמעותית להצלחת החברה בהתמודדות עם אתגריה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x