$
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

חיים רמון התפטר מדירקטוריון ביטוח ישיר והצטרף למגדל

השר לשעבר עזב על רקע מחיקתה הצפויה של ביטוח ישיר מן המסחר במסגרת קיפול הפירמידה העסקית, לאחר ששימש כדירקטור במשך עשור; יצטרף למגדל שבשליטת שלמה אליהו

רחלי בינדמן 15:5518.09.19

חיים רמון, לשעבר ח"כ ושר בממשלות ישראל, התפטר היום (ד') מדירקטוריון ביטוח ישיר על רקע מחיקתה הצפויה מן המסחר במסגרת קיפול הפירמידה העסקית. רמון יצטרף למגדל שבשליטת שלמה אליהו

 

השר לשעבר התפטר אחרי עשור מדירקטוריון חברת ביטוח ישיר שבשליטת משפחת שנידמן, שמשלימה בימים אלו הליך של מחיקתה מן הבורסה במסגרת קיפול שכבה בפירמידה העסקית של משפחת שנידמן בשל חוק הריכוזיות.

 

רמון מתפטר לאחר עשור כדירקטור, ולכלכליסט נודע כי הוא צפוי להצטרף לקבוצת הביטוח מגדל שבשליטת שלמה אליהו, ככל הנראה כדירקטור בחברה.

 

 

חיים רמון חיים רמון צילום: עטא עוויסאת

 

נזכיר כי רמון היה בעבר גם יו"ר ההסתדרות והוא נמנה על יוזמי חוק ביטוח בריאות ממלכתי. הוא החל את דרכו במפלגת העבודה והיה בין השותפים להקמת מפלגת קדימה. בין תפקידיו בשוק הפרטי הוא כיהן גם כיו"ר קבוצת הכדורגל של הפועל תל אביב.

 

לאחרונה התחלפו שורה של בעלי תפקיד במגדל: לפני כחצי שנה מונה לתפקיד היו"ר במקומו של עודד שריג, ניר גלעד, לשעבר יו"ר החברה לישראל. בתחילת החודש נכנס לתפקיד המנכ"ל החדש רן עוז שהחליף את דורון ספיר, שעזב לאחר פחות משנה בתפקיד. לגלעד ולרמון היכרות עוד מהתקופה שגלעד היה החשב הכללי באוצר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x