שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

לאחר הפרישה המפתיעה מטבע: זהו התפקיד החדש של מייק מקללן

מקללן פרש לפני חודש מתפקיד סמנכ"ל הכספים של טבע, ובחברה נימקו את העזיבה ב"נסיבות אישיות" שמאלצות אותו לעבור לגור סמוך למשפחתו; עתה מתברר כי הוא ימונה לסמנכ"ל כספים בחברת תרופות מברצלונה בשם אלמיראל

חזי שטרנליכט 19:4116.09.19

תפקיד חדש לסמנכ"ל הכספים של טבע שפרש במפתיע: מייק מקללן, שפרש לפני כחודש מחברת הפארמה הישראלית, מצא מקום חדש. מקללן מונה לתפקיד סמנכ"ל הכספים של חברת תרופות מברצלונה בשם אלמיראל (Almirall).

 

מקללן צפוי להיכנס לתפקידו ב-11 בנובמבר ולהחליף את סמנכ"ל הכספים הפורש דייויד נייטו.

 

מייק מקללן מייק מקללן צילום: Teva

 

 

בהודעה המפתיעה על הפרישה, שנלוותה לפרסום הדוחות הרבעוניים, ציינו בחברה כי מקללן עוזב את התפקיד על רקע "נסיבות אישיות" שמאלצות אותו לעבור לגור סמוך למשפחתו. טבע החלה בהליך איתור סמנכ"ל כספים חדש, ומקללן צפוי להישאר בתפקיד עד למועד פרסום דוחות הרבעון השלישי של 2019.

מה דעתך על מניית טבע:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
מה חושבים הגולשים ?
     
84% 5% 11%

 

מקללן מונה לתפקיד סמנכ"ל הכספים של טבע ב-2017 וקודם לכן כיהן בתפקידים בכירים שונים בעולם הפארמה. הוא שימש כסמנכ"ל הכספים של פעילות ענקית התרופות סנופי בצפון אמריקה בין השנים 2012 ל-2015. קודם לכן כיהן בתפקיד סמנכ"ל הכספים של סנופי אירופה בשנים 2010 עד 2012. בעת עזיבתו את טבע, הוגדרו הנסיבות שבהן סיים מקללן את התפקיד "נסיבות אישיות".

 

אלמיראל מתמקדת במוצרים בתחום בריאות העור, היא נוסדה בשנת 1943 ונסחרת בבורסה של מדריד בשווי שוק של 2.7 מיליארד דולר. מטה החברה יושב בברצלונה, לחברה מעל ל-1,800 עובדים ומחזור המכירות שלה ב-2018 הסתכם ב-811 מיליון יורו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x