שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

מנכ"ל ישראמקו ערן סער התפטר - ימונה למנכ"ל אי.די.בי ודסק"ש

לכלכליסט נודע שסער צפוי למלא את תפקידו של שולם לפידות, שהתפטר במפתיע לפני שלושה חודשים; בעל השליטה באי.די.בי אדוארדו אלשטיין בחן מספר מועמדים, כשהמועמד המועדף אמיר לוי סירב להצעה

גולן חזני 17:1312.09.19

פרישה בצמרת קבוצת אקויטל: ערן סער התפטר היום (ה') מתפקידו כמנכ"ל ישראמקו, החברה האם נפטא והחברה הסבתא אקויטל. לכלכליסט נודע כי סער הוא המועמד המוביל להתמנות למנכ"ל אי.די.בי ודסק"ש במקומו של שולם לפידות.

 

לפידות עזב את אי.די.בי במפתיע לפני כשלושה חודשים. מאז בחן בעל השליטה ויו"ר הקבוצה אדוארדו אלשטיין מספר מועמדים, ואמיר לוי שהיה המועמד המועדף סירב בסופו של דבר להצעה.

 

ערן סער, מנכ"ל ישראמקו הפורש ערן סער, מנכ"ל ישראמקו הפורש

 

 

סער הרוויח בשש השנים האחרונות בקבוצת אקויטל של קובי מימון שכר ומענקים של 22 מיליון שקל. הוא כיהן בעבר, בין היתר, כסגן מנהל מחלקת התאגידים ברשות ני"ע וכסמנכ"ל הכספים של קבוצת אקויטל. בשנתיים האחרונה הוא הוביל את כיווץ הפירמידה של אקויטל.

 

בפני סער ניצב אתגר לא פשוט שכן אי.די.בי הנשלטת בידי אלשטיין מצויה במצב פיננסי רגיש ובשווי נכסי שלילי שאילץ את אלשטיין להזרים 70 מיליון שקל לקופת החברה כדי לנסות להרוויח זמן מול הצעדים של מחזיקי האג"ח של החברה שאיימו לנקוט בצעדים נגדו.

 

אלשטיין אמר "סער מביא עימו עשרות שנים של ניסיון במגזר הפרטי והציבורי. יכולת הניהול שהוכיח במהלך תפקידיו הרבים והניסיון שצבר יסייעו לקבוצה לעמוד בפני האתגרים ולמנף את פעילותה העסקית בכלל החברות בקבוצה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x