שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

WeWork מצרפת אישה ראשונה לדירקטוריון - פרנסס פריי מאוניברסיטת הרווארד

פריי גם שימשה הבעבר דירקטורית בחברת שיתופי הנסיעות אובר. המינוי שלה הוא ככל הנראה תגובה לביקורת שספגה החברה לאחר שמסמכי התשקיף שהגישה לקראת ההנפקה חשפו כי אין שום נציגה נשית בדירקטוריון.

שירות כלכליסט 18:0104.09.19

חברת השכרת חללי המשרדים WeWork הודיעה כי היא מתכננת לצרף לדירקטוריון חברת האם, The We Company, את פרנסס פריי (Frances Frei) לאחר השלמת ההנפקה הציבורית הראשונה. פריי (56) תהפוך בכך לאישה הראשונה המשרתת בדירקטוריון החברה.

 

 

 

מרצה לטכנולוגיה וניהול בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת הרווארד היוקרתית. המינוי שלה הוא ככל הנראה תגובה לביקורת שספגה החברה לאחר שמסמכי התשקיף שהגישה לקראת ההנפקה חשפו כי אין שום נציגה נשית בדירקטוריון.

 

 

אדם נוימן, מייסד ומנכ"ל WeWork אדם נוימן, מייסד ומנכ"ל WeWork צילום: רויטרס

 

פריי גם שימשה כדירקטורית בחברת שיתופי הנסיעות אובר, תפקיד אליו מונתה במטרה לעזור לשנות את התרבות הרעילה שהתחוללה בארגון.

 

פרנסס פריי פרנסס פריי צילום מסך: TED

 

"פרנסס מביאה עמה לדירקטוריון שלנו ניסיון נרחב במחקר ובייעוץ בענייני אסטרטגיה, פעילויות ותרבות תאגידית", נמסר בהודעת החברה. "להערכתנו, הניסיון הזה מעניק לה תובנות ייחודיות בנושאי תכנון אסטרטגי ומנהיגות".

החברה עוד לא פרסמה מחירים או תנאים ספציפיים עבור ההנפקה. היא רק חשפה כי בכוונתה לגייס בהנפקה מיליארד דולר. עם זאת, מצבה הפיננסי ספג לא מעט ביקורת לאחר שנודע כי היא ממשיכה לצבור הפסדים כבדים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x