$
בורסת ת"א

עוד משקיע הלך הביתה: נפלה העיסקה להכנסת צחי נחמיאס לקאנומד

לדברי החברה, סירובה להיענות לדרישת נחמיאס להפחתת סכום ההשקעה הוביל לביטול העסקה - חודש וחצי לאחר החתימה על מזכר ההבנות עם בעל השליטה במגה אור; לפני שלושה חודשים פוצצה עסקה קודמת עם רן בלינקיס מייסד AM:PM

צלי גרינברג 14:4018.08.19
חברת הקנאביס הרפואי קאנומדמדווחת היום (א') כי מזכר ההבנות שלה עם צחי נחמיאס להכנסתו יחד עם משקיעים נוספים כבעל שליטה בחברה פקע, לאחר שהחברה דחתה את דרישתו של נחמיאס - בעל השליטה במגה אור - להפחית את סכום ההשקעה בה.

 

החברה הנסחרת בבורסה בתל אביב בשווי 38.4 מיליון שקל מדווחת עוד, שקיבלה הצעות בלתי חוזרות ממספר משקיעים חדשים להשקעה של 19.4 מיליון שקל כנגד הקצאת מניות במחיר של 0.8 שקל למניה המבטא פרמיה של 39.3% על מחיר המניה בתחילת יום המסחר היום.

 

זו העיסקה השנייה להכנסת משקיע שנופלת לחברה בחודשים האחרונים, לאחר כישלון העיסקה ביוני האחרון עם רן בלינקיס, מייסד AM:PM. נחמיאס היה עתיד להשקיע 25 מיליון שקל עבור 51% מהון מניות החברה במחיר של 85 אגורות למניה.

 

קאנומד מחזיקה בהסכם עם 'אגרוקאן טבע אדיר', אחת משמונה מגדלות הקנאביס הוותיקות הישראל, לגידולים חקלאיים מסחריים של קנאביס רפואי. במסגרת ההסכם, קאנומד תגדל מחזור גידול ראשון של 180 שתילים, שיהוו עבורה שלב אחרון בהליך הרגולטורי לקראת קבלת אישור לעמידה בתקן IMC-GAP והוצאת רישיון קבוע לחווה שלה.

 

על פי ההסכם, שאורכו עד שנת 2021, טבע אדיר תרכוש מקאנומד את מלוא תוצרת החווה באופן בלעדי במחיר של 4.15-4.00 שקל לגרם. היקף ההכנסות השנתי הצפוי לקאנומד מההסכם נאמד בכ-12 עד 18 מיליון שקל לכל שנה, בתפוקה מלאה.

 

 

צחי נחמיאס צחי נחמיאס צילום: לימור זפרני

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x