$
שווקי חו"ל

סולאראדג' ממנה ליו"ר משותף את נדב צפריר, מפקד 8200 לשעבר

החברה הישראלית שנסחרת בנאסד"ק היא הספקית המובילה בעולם של יחידות מיצוי הספק; מינוי צפריר נועד לחזק את ניהול החברה על רקע מצבו הבריאותי של המייסד, המנכ"ל והיו"ר גיא סלע

הגר רבט 12:1418.08.19

חברת סולאראדג' (SolarEdge) הישראלית הנסחרת בנאסד"ק הודיעה בסוף השבוע על מינוי נדב צפריר, מפקד 8200 לשעבר, לתפקיד יו"ר משותף בחברה לצד גיא סלע.

 

מהחברה נמסר כי ההחלטה אושרה פה אחד על יד הדירקטוריון ונעשתה במטרה לחזק את ניהול החברה על רקע מצבו הבריאותי על מייסד החברה, המנכ"ל והיו"ר הנוכחי גיא סלע.

 

נדב צפריר נדב צפריר צילום: עמית שעל

 

 

סולאראדג' היא הספקית הגדולה ביותר בעולם של יחידות מיצוי הספק (PowerOptimizer) שמגדילות את תפוקת החשמל של הפאנלים הסולאריים - ממירים (Solar Inverters) שהופכים את האנרגיה המופקת מהפאנלים הסולאריים לזרם חשמל לשימוש ביתי ומערכות שליטה (PVMonitoring). היא נסחרת בנאסד"ק לפי שווי שוק של 4 מיליארד דולר.

 

צפריר הוא ממייסדי חברת הסייבר Team8 שפועלת במודל ייחודי של הקמת חברות והשקעה בהן. בין החברות שיצאו מהקבוצה עד היום ניתן לציין את Sygnia שנרכשה בסוף 2018 בעסקה של רבע מיליארד דולר, ואת חברת הסייבר התעשייתי קלארוטי שגייסה עד היום קרוב ל-100 מיליון דולר.

 

גיא סלע מסר: "נדב ואני עבדנו ביחד כמה עשורים מאז תקופת הצבא. אני לא יכול לדמיין מישהו שמתאים יותר לתפקיד היו"ר. אני יודע שהניסיון שלו כמנהל, כגורו טכנולגיה ומישהו בעל חשיבה יצירתית יוסיף להנהגה שלנו כמו גם להכתבת החזון של סולאראדג' לשנים הבאות".

 

נדב צפריר מסר: "עקבתי אחרי סולאראדג' מאז הוקמה ב-2006 ולאורך הצמיחה שלה למובילת השוק שהיא היום. סולאראדג' היא סיפור הצלחה אמיתי וזו זכות שלממש להצטרף לחברה, לדירקטוריון שלה ולגיא סלע".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x