$
בורסת ת"א

מפתחת הקופקסון, ד"ר יפית שטרק, עוברת לייעץ לחברת הקנאביס קנאשור

שטרק הקימה וניהלה את המחלקה למחקרים קליניים בטבע. יו"ר קנאשור עידו נחושתן: "בהתאם לאסטרטגיית פיתוח המוצרים שלנו, אנו נערכים לבסס את החברה כמובילה בתחומי המו"פ"

צלי גרינברג 19:2215.08.19

ד"ר יפית שטרק, מפתחת תרופת הדגל של טבע - הקופקסון, תתמנה כחברה בוועדה המדעית המייעצת של חברת הקנאביס קנאשור, שנסחרת בבורסה בתל אביב בשווי 64.1 מיליון שקל.

 

 

עידו נחושתן, יו"ר קנאשור עידו נחושתן, יו"ר קנאשור צילום: גדי קבלו, שאטרסטוק

 

ד"ר שטרק, שימשה בעבר כסגנית נשיא לפיתוח קליני גלובלי בחטיבת המו"פ הייחודי בחברת טבע, והקימה וניהלה את המחלקה למחקרים קליניים.

 

עידו נחושתן, יו"ר קנאשור, אמר כי "בהתאם לאסטרטגיית פיתוח המוצרים שלנו לטווח הבינוני והארוך אנו נערכים לבסס את קנאשור כמובילה בתחומי המו"פ. הידע והניסיון של ד"ר שטרק יסייעו לחברה להיכנס לעולמות התראפיוטיים עם מוצרי הדגל של החברה".

 

קנאשור הסבה חלק משטחי המפעל של חברת סולבר פוד טכנולוג'יס באשדוד, ומתכננת פעילות לאורך כל שרשרת הערך בתחום הקנאביס הרפואי. היא החברה הציבורית היחידה כיום שדיווחה על כוונתה להקים פעילות גידול חקלאי INDOOR (בתוך מבנה), ובין היחידות שזכו למענק מרשות החדשנות, שאותו קיבלה למימון פרויקט שיטות מיצוי לייצור תמציות קנאביס רפואי.

 

לחברה הסכם עם חברת הפצה גרמנית למכירת מוצרי קנאביס רפואי בהיקף של 3 טונות בשנה, ולאחרונה דיווחה על רכישת 12 אלף שתילים מחברת הקנאביס RCK תמורת 900 אלף שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x