$
שווקי חו"ל

מה עובר על סייברארק?

למרות שהחברה הישראלית הצליחה לעקוף את תחזיות האנליסטים בשורת ההכנסות והרווח הנקי ברבעון השני - מנייתה צונחת בוול סטריט ב-8%

חזי שטרנליכט 22:3107.08.19

לאחר שמניית חברת האבטחה המקוונת סייברארק עלתה במעל ל-73% מתחילת השנה, נראה שהמשקיעים לוקחים צעד אחורה ושולחים הערב את המניה לירידה של 8%. החברה המספקת פתרונות סייבר עקפה את הציפיות של האנליסטים עם פרסום הדוחות לרבעון השני, אך זה לא מרשים את המשקיעים.

  

 

סייברארק עקפה את תחזיות האנליסטים בשורת ההכנסות והרווח הנקי ברבעון השני של השנה. בחברה ציינו כי חתמו על עסקאות עם יותר מ-200 לקוחות חדשים ברבעון השני בכל רחבי העולם.

 

 

הנפקת סייברארק בנאסד"ק הנפקת סייברארק בנאסד"ק צילום: Libby Greene/Nasdaq, Inc.

 

 

ההכנסות של סייברארק גדלו ב-29% ברבעון השני והסתכמו ב-100.2 מיליון דולרים מול צפי ל-97.3 מיליון דולרים. מתוך ההכנסות גדל פלח מכירת הרישיונות על ידי החברה ב-27% ל-52.2 מיליון דולרים. היתרה, מכירת של שירותי תחזוקה ושירותים מקצועיים על ידי סייברארק ללקוחותיה גדלו ב-31% ועמדו על 48 מיליון דולרים.

 

הרווח התפעולי המתואם (Non-GAAP) עמד על 26.5 מיליון דולרים, עליה של 55.8% ביחס לרבעון המקביל. בשורה התחתונה רווח מתואם (Non-GAAP) למניה מדוללת של 59 סנט לרבעון הנוכחי מול 36 סנט ברבעון המקביל אשתקד. האנליסטים ציפו לרווח מתואם למניה מדוללת 47 סנט, כך שהחברה עקפה את התחזית הממוצעת ב-12 סנט. רווח למניה שגבוה ב-25% מהתחזית.

 

יו"ר ומנכ"ל החברה, אודי מוקדי נפרד עם פרסום הדו"חות ממנהל המכירות העולמי של החברה, רון צורן שבחר לסיים את תפקידו. סייברארק עוסקת במתן פתרונות גישה מאובטחים לרשתות. לחברה מגוון מוצרים העוסקים במתן הרשאות לגורמים הרלוונטיים לשימושים ברשתות מחשבים, אפליקציות וכיוב'.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x