$
בורסת ת"א

דירקטוריון מליסרון אישר את הארכת כהונתו של אבי לוי עד לאיתור מחליף

לפני עשרה ימים הודיע לוי, שמכהן כמנכ"ל חברת הקניונים מאז 2011, שהוא עוזב את החברה. לוי ניאות לבקשת החברה להישאר בתפקיד עד למציאת מחליף. כלכליסט חשף החודש שלוי ביקש הלוואה לרכישת עוד 5% מהחברה - אולם בעלת השליטה ליאורה עופר סירבה

אורנה יפת 18:2321.07.19
מנכ"ל חברת מליסרון, אבי לוי, נענה לבקשת החברה להמשיך לכהן בתפקידו עד שיימצא לו מחליף. לצורך איתור מחליף בתפקיד מונתה ועדת איתור מטעם הדירקטוריון. חוזה ההעסקה של לוי הסתיים רשמית אתמול, אך לבקשת ועדת התגמול ודירקטוריון החברה הוא ימשיך בתפקידו ללא שינוי בתנאי ההעסקה הנוכחיים, לתקופה זמנית עד למציאת מנכ"ל חדש. על פי הודעת החברה, כל אחד מהצדדים יהיה רשאי להפסיק את הכהונה בהודעה מוקדמת של 30 יום מראש.

 

ב-11 ביולי הודיע לוי כי המכהן כמנכ"ל מאז שנת 2011 כי הוא עוזב את החברה לאחר שלא הגיע להבנות עם בעלת השליטה בחברה בנוגע לתנאי העסקתו. כפי שנחשף ב"כלכליסט", לוי ביקש מליאורה עופר הלוואה בגובה של 400 מיליון שקל כדי לרכוש 5% נוספים ממניות החברה. כיום מחזיק לוי 4.1% ממניות החברה.

 

במכתב שכתב לעובדים הבהיר לוי: "מעולם לא ביקשתי הלוואה בסך 400 מיליון שקל. אכן, מתוך אמונה בחברה וביכולותיה ומתוך רצון להמשיך ולהוביל את צמיחתה ביקשתי לרכוש מניות נוספות של החברה בסכום של כ-300 מיליון שקל, כאשר בכוונתי היה להשקיע מהוני העצמי ססכום של כ-65-70 מיליון שקל. ואכן ביקשתי מבעלת השליטה, ולא מחברת מליסרון, הלוואה צמודה למדד בסכום של כ-225 מיליון שקל. ההלוואה היתה אמורה להיות מובטחת במניות הנרכשות ובערבות אישית מלאה שלי, עם תנאי 'ריקורס' מלא".

 

 

אבי לוי אבי לוי צילום: צביקה טישלר

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x