$
בורסת ת"א

ארדינסט מבהיר למחזיקי אג"ח אי.די.בי: שכר הטירחה שלי - 1,800 שקל לשעה

במכתב שנשלח לנאמן האג"ח הרמטיק מודיעים עורכי הדין קליר ובנימיני כי התעריף של שעת עבודה לעורך דין שלהם הוא 600 שקל, ולשעה של מתמחה, 250 שקלים

גולן חזני 17:4216.07.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

העלות של עו"ד גיורא ארדינסט עצמו במידה שיידרש לטפל בבית המשפט בהסדר החוב מטעם מחזיקי האג"ח תעמוד על 1,800 שקל לשעה. כך הבהירו לפני שעה קלה עורכי הדין רענן קליר ואלון בנימיני ממשרד עורכי הדין ארדינסט בן נתן טולדנו ושות' למחזיקי האג"ח סידרה ט של אי.די.בי. 

במכתב שנשלח לנאמן האג"ח הרמטיק מודיעים עורכי הדין קליר ובנימיני כי התעריף של שעת עבודה לעורך דין שלהם הוא 600 שקל, ולשעה של מתמחה, 250 שקלים. "ככל שהדבר יידרש באשר לנקיטת הליכים משפטיים או בנוגע לאפשרות לנקטם, הייצוג הליווי והייעוץ המשפטי יינתנו גם ע"י עו"ד גיורא ארדינסט (השותף הבכיר במשרד וליטיגטור בולט במערכת המשפט – ג.ח.). תעריף שכר הטירחה לשעת עבודה של עו"ד ארדינסט עומדת על 1800 שקל לשעה". הבהירו קליר ובנימיני.

 

יצויין כי בהצעה הראשונית של השניים, האפשרות של שכר טירחה שונה לארדינסט עצמו לא נכלל. קליר ובנימיני נתמכים בידי הגופים המוסדיים שמהווים נתח קטן יותר מול שתי הקרנות הגדולות, קלירמרק וברוש, בהצבעות באי.די.בי סידרה ט' לגבי הנציגות ובעלי התפקידים שלה.

 

קלירמרק וברוש מובילות את התמיכה בעו"ד רון ברקמן (שדורש 1,500 שקל לשעה) וגיא גיסין (750 שקל לשעה, לצד ברקמן). העלות הזולה יותר של קליר ובנימיני היא אחת הסיבות להעדפתם בידי המוסדיים בראשות מיטב דש ומגדל שוקי הון, אבל מכתב ההבהרה עלול להחליש אותם בהצבעה שנערכת היום בין המחזיקים בדבר ההצעה של מגדל שוקי הון להגביל את שכר עורכי הדין בהסדר.

 

עו"ד גיורא ארדינסט עו"ד גיורא ארדינסט צילום: עמית שעל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x