שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

אלקטרה נדל"ן גייסה 460 מיליון דולר לקרן השקעות במקבצי דיור בארה"ב

החברה שבשליטת אלקו של האחים זלקינד גייסה עד כה בישראל 2.5 מיליארד שקל בשתי קרנות השקעה במקבצי דיור בארה"ב, ומתכננת להקים קרן שלישית בהיקף של כ-500 מיליון דולר

אורי גלאור 10:4207.07.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

אלקטרה נדל"ן השלימה גיוס של 460 מיליון דולר לקרן השנייה שלה להשקעות במקבצי דיור בארה"ב, כך הודיעה הבוקר (א') החברה מקבוצת אלקו שבשליטת האחים דני ומייקי זלקינד (65.3%).

 

בסך הכל גייסה אלקטרה נדל"ן עד כה בישראל כ-2.5 מיליארד שקל בשתי קרנות ההשקעה במקבצי דיור בארה"ב. בנוסף גייסה החברה כ-2 מיליארד שקל ממשקיעים מוסדיים בארה"ב שהשקיעו בנכסים לצד הקרנות. החברה מחזיקה, יחד עם שותפים, בכ-28 אלף דירות בארה"ב בכ-83 מקבצי דיור, ושווי תיק הנכסים שלה בארה"ב מוערך במעל לכ-14 מיליארד שקל.

 

גיל רושינק, מנכ"ל אלקטרה נדל"ן גיל רושינק, מנכ"ל אלקטרה נדל"ן צילום: אורן קהן

 

 

בין הגופים המוסדיים שהשקיעו בשתי הקרנות של אלקטרה נדל"ן נמצאים בין היתר בית ההשקעות פסגות, בנק לאומי, הכשרה ביטוח, אוניברסיטאות ומספר רב של קיבוצים.

 

החברה פועלת להקמת קרן נוספת  להשקעות במקבצי דיור בארה"ב בהיקף של כ-500 מיליון דולר ארה"ב, וכן פועלת להקמת קרן למתן הלוואות ליזמים בתחום מקבצי הדיור.

 

גיל רושינק, מנכ"ל אלקטרה נדל"ן אמר כי "אנו שבעי רצון מההישג המרשים וחסר התקדים עבור גיוס פרטי בישראל. בתוך פרק זמן של שנה בלבד הצלחנו להשלים גיוס לקרן השנייה עם סכום שעלה על כל ציפיותינו, ולאחרונה התבשרנו על בחירתה של אלקטרה אמריקה ע"י ארגון NMHC העולמי כאחת מ-50 חברות הנדל"ן למגורים הגדולות ביותר בארה"ב".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x