$
בורסת ת"א

ישראל קנדה: אושרה תוכנית להשבחת קרקע בנתניה

החברה ציינה כי הדיווח מתבסס על פוסט בפייסבוק של יו"ר הוועדה המקומית בנתניה, אלון אלרואי; לפי התוכנית, באזור התעשייה הצפוני בעיר, יוקמו במתחם 280 אלף מ"ר למסחר, משרדים ותעסוקה

גולן חזני 19:0823.06.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

מניית ישראל קנדה סיימה את יום המסחר בעליה של 2% במחזור גבוה מהרגיל לאחר שבתחילת היום דיווחה על אישור שקיבלה תכנית להשבחת קרקע שקנתה באזור התעשייה הצפוני של נתניה בפברואר השנה.

 

הקרקע בשטח של 54 דונם נרכשה מחברת דורסל תמורת 134 מיליון שקל שרשמה בעקבות העסקה רווח של 20% מהונה העצמי שעמד על 240 מיליון שקל.

 

ברק רוזן, אסי טוכמאייר ברק רוזן, אסי טוכמאייר צילום: אריק סולטן

 

ארבעה חודשים אחרי העסיקה אושרה תוכנית גרנדיוזית על השטח ושטחים נוספים להקמת 280 אלף מ"ר ש-80% מתוכם מתוכננים להקמת שטחי מסחר, משרדים ותעסוקה, מלון יוקרה בדומה לרמת החייל, דירות קטנות למגורי סטודנטים, ומבנה של 8000 מ"ר לשימוש העיריה לצד פארק ירוק. ההשבחה מעלה את ערך הקרקע בצורה משמעותית.

 

הדיווח של ישראל קנדה שנשלטת בידי ברק רוזן ואסי טוכמאייר מתבסס על פוסט בפייסבוק של יו"ר הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בנתניה, אלון אלרואי.

 

החברה הדגישה כי אין מדובר באישור רשמי של הועדה וכי התכנית כפופה גם לאישור הוועדה המחוזית. יתכן שזו הסיבה שהמניה עלתה ב-2% "בלבד", שכן מדובר בהשבחה משמעותית של השטח שנרכש.

 

ישראל קנדה נסחרת בשווי של 970 מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x