שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

גיל קוטלר הודיע לאלשטיין: סיכמתי בקבוצת דלק

לאחר התלבטות ממושכת, סמנכ"ל הכספים של קבוצת אי.די.בי החליט לפרוש מהקבוצה של אלשטיין; צפוי להתמנות לסמנכ"ל חברה בת של דלק שתרכז את פעילות האנרגיה שלה במפרץ מקסיקו

גולן חזני 18:0418.06.19

גיל קוטלר סמנכ"ל הכספים של אידיבי ודסק"ש, החליט לעזוב את הקבוצה - קוטלר שהתלבט רבות בעניין, הודיע היום (ג') על החלטתו לשתי החברות האמורות. כך נודע ל"כלכליסט". בעל השליטה באי.די.בי אדוארדו אלשטיין ניסה ללחוץ על קוטלר להישאר בחברה, אך ללא הועיל.

 

כפי שפורסם ב"כלכליסט", קוטלר עובר לקבוצת דלק של יצחק תשובה. הוא צפוי להתמנות לתפקיד סמנכ"ל כספים בחברה בת של דלק שתוקם ותרכז את עסקי האנרגיה של החברה במפרץ מקסיקו בוארה"ב כולה.

 

קוטלר מצטרף למנכ"ל אי.די.בי שולם לפידות שהודיע על עזיבתו בשבוע שעבר. אי.די.בי מצויה במשבר חמור ומחזיקי האג"ח שלה מסידרה ט' יחלו בימים הקרובים בסידרת צעדים נגד החברה. עזיבת לפידות והדיווחים על פרישתו האפשרית של קוטלר הביאה לירידות חדות בניירות הערך של הקבוצה.

 

קוטלר אמר לכלכליסט: "אי.די.בי זה בית ומשפחה ואנשים שאני מוקיר. לא הייתי עובר לשום קבוצה או חברה אחרת. שקלתי את ההצעה לאורך זמן, וההחלטה היא אישית וקשורה בבת הזוג ובילדים. אני שמח על המעבר וחושב שאוכל לתרום להתפתחות של קבוצת דלק בצפון אמריקה".

 

על מצבה של אי.די.בי אמר: "יש פה צוות ותיק עם תמיכה של יועצים חיצוניים טובים. אני נאלץ לעזוב כבר עכשיו בשל הצורך להתכונן למעבר". קוטלר שימש בעבר כסמנכ"ל אסטרטגיה בגזית גלוב ושהה כבר בארה"ב בין השנים 2012-2009.

 

 

אדוארדו אלשטיין אדוארדו אלשטיין צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x