שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

ועד עובדי הבורסה התפטר: "אין לנו גיבוי מההסתדרות"

נציגי הוועד אורן לרנאו, רבקוש שדה ויוסי בין סימון הודיעו על פרישתם מהפעילות בוועד אחרי שהמנכ"ל איתי בן זאב זימן אתמול את לרנאו לשימוע לפני פיטורים

רחלי בינדמן 12:0913.06.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

אין רגע דל בבורסה בת"א: נציגי ועד העובדים אורן לרנאו, רבקוש שדה ויוסי בן סימון, שלחו הבוקר (ה') מכתב לעובדים שבו הם מכריזים על התפטרותם מהפעילות בוועד. "בהיעדר גיבוי של ההסתדרות אנו נאלצים להודיע על התפטרותנו. עמכם הסליחה", כתבו הנציגים.

 

"לא נוכל להמשיך ולנהל מו"מ כשאחד מחברינו מוזמן לשימוע לפני פיטורים" נכתב. זאת לאחר שהתברר כי לרנאו קיבל אתמול זימון ממנכ"ל הבורסה איתי בן זאב לשימוע לפני פיטורים.

 

מנכ"ל הבורסה איתי בן זאב מנכ"ל הבורסה איתי בן זאב צילום: בלומברג

 

 

הנציגים כתבו כי "יו"ר ההסתדרות, שטרח לפגוש את המנכ"ל, לא טרח עד היום לפגוש את ועד העובדים. לצערנו אנו חשים שהופקרנו על ידי ההסתדרות. לא נוכל להסכים להמשך ההתנהלות בה פוגעים בנו באופן אישי, משעים אותנו, מזמנים לשימוע, כשבתמורה להחזרתנו ולביטול ההשעיה, מסכימה ההסתדרות לבטל צעדים ארגוניים הנוגעים לזכויות כלל העובדים".

 

האירועים האחרונים תופסים את הבורסה כשהיא נערכת להנפקת 30% ממניותיה במסגרת הצעת מכר לציבור בהובלת בנק ג'פריס. לא ברור כיצד יגיבו העובדים או ההסתדרות להתפטרות. לפני חודש ביצע הוועד שביתה איטלקית שגרמה לדחיית פתיחת המסחר בבורסה בשלוש שעות, כשלטענת הוועד הדבר נבע מהיעדר כוח אדם במשמרת של אנשי המחשב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x