$
בורסת ת"א

בוטל ההסכם בין רן בלינקיס לחברת הקנאביס קאנומד

החברה דיווחה כי השלמת ההסכם בינה לבין המשקיע בלינקיס היה אמור להתבצע עד ה-28 במאי - קבוצת המשקיעים בראשות בלינקיס טוענת כי טרם השלימה את הליך בדיקת הנאותות וכי מזכר ההבנות אינו מחייב השלמתו עד לתאריך זה

צלי גרינברג 08:0127.05.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

ההסכם בין חברת הקנאביס קאנומד לבין קבוצת המשקיעים בראשותו של מייסד AM;PM רן בלינקיס בוטל - כך דיווחה החברה אתמול (א') בלילה.  

לפי הדיווח, השלמת מזכר ההבנות בין הצדדים היה אמור להתבצע עד לתאריך ה-28 במאי השנה, אך קבוצת המשקיעים טענה בפני החברה, כי טרם השלימה את הליך בדיקת הנאותות וכי מזכר ההבנות אינו מחייב השלמתו עד לתאריך זה.

מה דעתך על מניית קאנומד:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

במסגרת ההסכם בין הצדדים, היה אמור בלינקיס להשקיע יחד עם קבוצת משקיעים 18 מיליון שקל תמורת 43.6% מהון מניות החברה וכ-14.3% נוספים כאופציות במחיר 16 מיליון שקל למימוש לאחר 30 חודשים.

 

בליניקיס כבר השקיע בעבר בקנאביס, על ידי רכישת מניות של חברת אינטרקיור ומכירתן לפרקים. בליניקיס אמר לכלכליסט בזמן החתימה על ההסכם עם קאנומד, כי "אנחנו נמצאים בפרק זמן שלא יחזור על עצמו מבחינת התעשייה. החברה נמצאת בשלבים ההתחלתיים שלה ואני חושב שיש פה הזדמנות".

 

בשמו של רן בלינקיס נמסר לכלכליסט: "אם היינו רוצים להוציא העיסקה לפועל היא הייתה יוצאת לפועל. שני הצדדים, כנראה, רצו להשתחרר מההסכם. אנחנו ממשיכים קדימה ונחל בשלבי איתור פעילות קנאביס חדשה. מהלך בדיקת הנאותות איפשר לנו להעמיק וללמוד טוב יותר את תחום הקנאביס, וזה יבוא לידי ביטוי בהשקעה הקרובה".

 

קאנומד הודיעה בתגובה כי היא "תמשיך בפיתוח פעילותה בתחום הקנאביס הרפואי ותתמקד, בין היתר, בקידום פניות רבות שנעשו אליה בתקופה האחרונה לצורך השקעה בחברה. אנו מאחלים בהצלחה רבה לקבוצת בלינקיס בהמשך דרכה". 

רן בלינקיס
רן בלינקיס צילום: אוראל כהן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x