$
בורסת ת"א

אחרי חודש: סרצ'לייט עזבה את עורכי הדין שסידרו לה את השליטה בבזק

הצעת הרכישה של קרן סרצ'לייט אושרה באסיפות מחזיקי האג"ח, בסיוע משרד הרצוג פוקס נאמן שהקרן גייסה במיוחד בזכות קשריו בשוק ההון; אחרי שהקרן קיבלה את שלה, הודיע המנהל גלאט על הפסקת העבודה עם משרד עוה"ד, ומעבר למשרד שבלת

גולן חזני 13:5320.05.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

קרן סרצ'לייט עדיין לא השלימה את רכישת השליטה בבזק, אבל הפסיקה לעבוד עם עורכי הדין שהשיגו לה את תמיכת מחזיקי האג"ח בהצבעה על העסקה.


דארן גלאט, מנהל שותף בסרצ'לייט הודיע אמש כי הקרן מפסיקה לעבוד עם משרד עורכי הדין הרצוג פוקס נאמן, ומי שייצג את הקרן בעסקת רכישת השליטה בבזק - מול מחזיקי האג"ח של בי-קום ואינטרנט זהב - הוא משרד שבלת ושות'.

דורון תורג'מן, מנכ"ל אינטרנט זהב דורון תורג'מן, מנכ"ל אינטרנט זהב צילום: עמית שעל


         

בשבוע שעבר הגיעה הקרן להסכמות עם אינטרנט זהב ובי-קום, ונציגות מחזיקי האג"ח שלהן, על הסדר חוב כפול ומשולב עם שתי החברות, שבסיומו תחזיק בשליטה בבזק. בתחילת השבוע הודיעה בי-קום שמחזיקי האג"ח אישרו את ההצעה ברוב גדול.

עד לפני חודש עבדה הקרן עם משרד מיתר לשם ליקוורניק ועורך הדין קליף פליג, אבל כשהמגעים עם המחזיקים לא הצליחו להבשיל היא צירפה את משרד הרצוג פוקס נאמן. זאת מתוך מחשבה שהמשרד יסייע לה בקשר עם הנציגויות, לאור הקשר הטוב של מחלקת שוק ההון של המשרד עם אנשי שוק ההון.

עורכי הדין אהוד סול ואילנית לנדסמן יוגב עברו לנהל את המגעים מול המחזיקים, ולדברי חלק מאנשי הנציגויות היוו את הגורם שהביא לפריצת הדרך במגעים ולכך שמחזיקי האג"ח אישרו שלשום את ההצעה של סרצ'לייט לרכישת השליטה בבי-קום ובבזק.

מיד לאחר פרסום התוצאות הודיע גלאט במייל למשרד הרצוג פוקס נאמן על הפסקת העבודה, ובעותק למחזיקי האג"ח הודיע כי מי שייצג את הקרן מעתה בנושא הוא משרד שיבלת ושות'.

הרצוג פוקס נאמן הספיקו לעבוד עם סרצ'לייט חודש לפני שהקרן הודיעה על הפסקת העסקתם. בחודש הזה כאמור הצליחה הקרן להגיע להסכמות עם המחזיקים, כשמי שייצג אותם באסיפת המחזיקים המשמעותית בשבוע שעבר בבי-קום, היו סול ולנדסמן.

"זו הזיה. ההתנהלות של הקרן לא ברורה", אמר גורם באחת החברות שמעורבות בהסדר מול סרצ'לייט. טרם התקבלה תגובת סרצ'לייט.

משרד שיבלת התמזג לאחרונה עם משרד ראב"ד מגריזו בראשותו של יורם ראב"ד. ראב"ד הוא אביו של תומר ראב"ד, בנקאי ההשקעות של סרצ'לייט בעיסקה ומי שניהל מטעמם את המו"מ מול המחזיקים.

משרד עורכי הדין מיתר ייצג את הקרן מול מחזיקי האג"ח של אינטרנט זהב, ומשרד שיבלת מול מחזיקי אג"ח בי-קום, כשמשרד לייטם יוביל מטעם הקרן את העיסקה. מקורבים לקרן מדגישים שלתומר ראב"ד לא היה קשר למהלך בחירת המשרד.


בטל שלח
    לכל התגובות
    x