שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

אספן גרופ ויובלים רוכשות קרקעות בנס ציונה ב-29 מיליון שקל

אספן וקבוצת יובלים יהיו שותפים שווים בהקמת פרויקט שיכלול שני בנייני משרדים של 8 קומות בשטח של 23,000 מ"ר; ההשקעה הכוללת בפרויקט מוערכת ב-215 מיליון שקל

חזי שטרנליכט 09:2605.05.19

חברת אספן גרופ שבשליטת רוני צארום (48%) תרכוש בשותפות עם קבוצת יובלים, שבבעלות איציק ברוך, קרקעות בנס ציונה ב-28.8 מיליון שקל. אספן ויובלים חתמו על שני הסכמי רכישה והסכם קומבינציה לרכישת הקרקעות הממוקמות בפארק המדע בעיר. 

הצדדים יהיו שותפים (50%-50%) בהקמת הפרויקט שיכלול הקמת שני בנייני משרדים המיועדים להשכרה בני 8 קומות משרדים וקומת מסחר אחת, בהיקף של כ- 23,000 מ"ר מעל הקרקע וכן 3 קומות של מרתפי חניה. היקף ההשקעה הכולל בהקמת הפרויקט, לרבות העלות האמורה לרכישת הקרקע, יסתכם בכ-215 מיליון שקל.

 

אספן גרופ, המנוהלת על ידי צופית הראל, היא חברת נכסים מניבים הכוללים משרדים, שירותים, מסחר, מבני תעשייה ולוגיסטיקה, בהולנד, גרמניה, וישראל. כמו כן לחברה קרקעות פנויות להשקעה.

 

קבוצת יובלים היא יזמית בתחום הבנייה למגורים, מסחר ומשרדים בישראל בבעלותו של איש העסקים איציק ברוך. הקבוצה, שהוקמה בשנת 2000, יזמה ויוזמת עשרות פרויקטים, ומעורבת בימים אלה בהקמתן של למעלה מ- 1,000 יחידות דיור ומעל 100,000 מ"ר למשרדים ומסחר.

 

רוני צארום בעל השליטה באספן רוני צארום בעל השליטה באספן צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x