שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

אפקט אולמרט: עידו חג'ג' ישקיע עוד 2 מיליון שקל ביו ניבו

בעקבות כך הפך חג'ג' לבעל עניין בחברה הקנאביס, וכעת הוא מחזיק 5.72% ממניותיה. לדבריו, "אני בטוח שהצטרפות אולמרט תמנף את התפתחותה העסקית של החברה"

צלי גרינברג 23:3503.04.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

עידו חג'ג', מבעלי השליטה בקבוצת חג'ג', מגדיל את השקעתו בחברת הקנאביס הציבורית יו ניבו בכ-2 מיליון שקל נוספים והופך לבעל עניין בה עם החזקה של 5.73%. חג'ג' רכש 400 אלף מניות מהציבור בבורסה, במחיר של כ-5 שקלים למניה.

 

השקעתו של חג'ג' מגיעה לאחר שהחברה הודיעה היום (ד') בבוקר כי אהוד אולמרט, ראש הממשלה לשעבר, ישקיע בחברה כ-2 עד 3 מיליון שקל תמורת 3.7% מהון מניותיה, שיינתנו לו כאופציות שיבשילו במלואן לאחר שנתיים מיום ההקצאה.

 

אולמרט גם ישמש יועץ עסקי ביו ניבו ויתוגמל על עבודתו בשכר בגובה 10,000 דולר בחודש תמורת 40 שעות חודשיות.

 

עידו חג'ג' עידו חג'ג'

 

חג'ג' היה זה שפעל לגיוס אולמרט ליו ניבו, לאחר שבפברואר השנה הוביל קבוצת משקיעים להשקעה של 6 מיליון שקל בחברה תמורת 12.9% מהון מניותיה; חלקו של חג'ג' בתמורת המניות הוערך אז סביב ה-3% עד 4%.

 

אולמרט אמנם מנוע לכהן כיו"ר החברה, ואף להפוך לבעל עניין בה בשל הרשעתו בפלילים, אך ביו ניבו סבורים כי גם מתפקיד היועץ יסייע אולמרט למנף את החברה במסגרת הפעילויות שהחברה צופה לעצמה לעתיד.

 

עידו חג'ג' אמר הבוקר (ד') ל"כלכליסט": "עשיתי מאמץ גדול להביא את אהוד אולמרט ליו ניבו, ואני בטוח שהצטרפותו תשמש מנוף להתפתחות העיסקית של החברה. אולמרט בחר לחבור אלינו רק לאחר שבדק היטב את תשתיות החברה והמפעל, וכבר בחודש יולי הקרוב הוא צפוי לייצג אותנו בכנס קנאביס רפואי שיתקיים בלונדון".

 

יו ניבו, הנסחרת בבורסה בתל אביב, סגרה את יום המסחר (ד') בעלייה של 37.3% לאחר הודעתה על כניסת אולמרט, והגיעה לשווי של 124.8 מיליון שקל. החברה סיימה את בניית המפעל שלה באשקלון, בגודל 750 מ"ר, מתוכם 220 מ"ר חדרים נקיים, וממתינה לתקן הסופי מהיק"ר להתחלת פעילותו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x