$
שווקי חו"ל

לאחר חשיפת "כלכליסט" על השותף שהסתבך: הגשמה מינתה יזם חדש לפרויקט במישיגן

קרן הנדל"ן הגשמה השלימה עסקה במסגרתה יוחלף השותף היזם גארגי דרגול - שהוגש נגדו כתב אישום על עבירות תרמית - ביזם אנטוני טרנטינו; בית משפט בארה"ב אישר את ההחלפה

רחלי בינדמן 14:2931.03.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

קרן הנדל"ן הגשמה מכניסה יזם חדש בפרויקט במישיגן - לאחר הפרסום הבוקר ב"כלכליסט" על הסתבכותו של השותף העסקי של הקרן, גארי דרגול. קרן הנדל"ן שמובילים אבי כץ וחנן שמש מציינת בדיווח מעודכן כי היזם הרוכש אנטוני טרנטינו ייכנס בנעליו של דרגול בפרויקט שלטובתו גייסה הגשמה 27 מיליון שקל.   

ההתקשרות עם טרנטינו על הכניסה לשותפות בפרויקט זכתה בסוף השבוע לאישור מבית המשפט המוסמך בארה"ב. מדובר בבית המשפט שמינה לדרגול מנהל מיוחד לנכסיו לאחר שהוגש כנגדו כתב אישום על שורה של עבירות תרמית בניירות ערך.

 

בהגשמה מסרו: "משכך, התקיימו התנאים המתלים העיקריים להשלמת ההסכם. עם השלמת ההסכם צפוי לפוג מינויו של המנהל המיוחד ביחס לנכס ואל הרוכש יועברו הזכויות ההוניות של היזם בחברת הנכס וכן הרוכש יחליף את היזם וישמש כמנהל חברת הנכס. השותפות תשוב ותעדכן בהתפתחויות בהתאם להוראות הדין".  

 

על פניו מדובר בפרויקט אחד שבו בחרה הגשמה להתקשר עם יזם שבדיעבד הסתבך. אלא שאתר החברה חושף כי להגשמה יש עוד שישה פרויקטים עם היזם הזה, שבו מושקעים אנשים שהצטרפו להשקעה שלא באמצעות תשקיף המפוקח על ידי רשות ניירות ערך - לא ברור מה עלה בגורל הפרויקטים האלה ואם הגשמה פועלת גם בהם לחפש יזם חלופי.

 

עד כה פרסמה הגשמה שמונה תשקיפים וגייסה מהציבור סכום כולל של 214 מיליון שקל. בתוך כך נודע כי התוכניות של הגשמה להשלים את הגיוס לקרן הקופאנד החדשה בהיקף של 20 מיליון שקל עוד לא הושלמו שכן פרויקט אחד מתוך השלושה שעליו דיווחה הגשמה לא יצא לפועל ויוחלף בפרויקט אחר.

 

 

הפרויקט במישיגן שבו משקיעה הגשמה הפרויקט במישיגן שבו משקיעה הגשמה

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x