$
בורסת ת"א

ווטרסטון העבירה בטעות 2 מיליון דולר לבעלי השליטה

הטעות התגלתה במהלך הביקורת לדוחות הכספיים של חברת הנדל"ן האמריקאית; ועדת הביקורת של ווטרסטון החליטה שמלוא הסכום יוחזר לקופת החברה

יניב רחימי 07:3624.03.19

חברת הנדל"ן האמריקאית ווטרסטון מדווחת הבוקר (א') על כך שכספים בסכום מצטבר של כ-2 מיליון דולר הועברו בשוגג לתאגיד בשליטת בעלי השליטה בחברה. בעלי השליטה בווטרסטון הם ניל שלום שמכהן כיו"ר, ג'וש לוי שמכהן כמנכ"ל, ואנטון מלצ'יאונדה שמשמש כשמנכ"ל הכספים של החברה. 

הכספים שולמו בעבור מימון עלויות של עסקאות לרכישת נכסים עבור בעלי השליטה. הטעות התגלתה במהלך הביקורת לדוחות הכספיים של החברה לשנת 2018 שיתפרסמו עד סוף חודש מרץ.

 

זמן קצר לאחר שהטעות נודעה, ועדת הביקורת של החברה התכנסה ולאחר שבחנה את נסיבות העניין החליטה שמלוא הסכום יוחזר לחברה על ידי בעלי השליטה בתוספת ריבית של 8%. לפי הדיווח של ווטרסטון, בעלי השליטה החזירו את הסכום שהועבר אליהם בתוספת הריבית שנקבעה על ידי ועדת הביקורת.

 

וורטסטון היא חברה שהתאגדה באיי הבתולה הבריטיים וגייסה ביוני 2017 בהנפקת אג"ח בתל אביב כ-420 מיליון שקל. אגרות החוב של ווטרסטון, שמתמקדת בהשכרת שטחי נדל"ן מניב לתחום הקמעונאות והמחסנים בחוף המזרחי של ארה"ב, נסחרות בתשואה של אג"ח זבל שעומדת כיום על 14.2% ומדורגות בדירוג של A מינוס.

 

 

נכס של ווטרסטון נכס של ווטרסטון צילום: אתר החברה

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x