שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

תראפיקס ביוסיינס ממנה את רון פרושאור ליועץ אסטרטגי

פרושאור, שגריר ישראל לשעבר באו"ם, עשוי להתמנות כיו"ר החברה בהמשך. תראפיקס ביו נסחרת בנאסד"ק בשווי של 14.7 מיליון דולר

צלי גרינברג 17:2319.03.19

חברת הקנאביס תראפיקס ביוסיינס(Therapix Biosciences) מינתה את רון פרושאור ליועץ אסטרטגי ופיתוח עסקי. פרושאור הוא שגריר ישראל לשעבר באו"ם ומכהן כיום ראש מכון אבא אבן לדיפלומטיה בינלאומית בבית הספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי הרצליה.  

תראפיקס ביו הנסחרת בנאסד"ק בשווי של 14.7 מיליון דולר מתמחה בפיתוח טיפולים מבוססי קנבינואידים.

מה דעתך על מניית תראפיקס ביו:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

גורמים המקורבים לחברה מספרים, כי המינוי נועד להכיר לפרושאור את החברה לפני שזו האחרונה תוכל לבצע מהלך נוסף של מינויו כיו"ר. לאחרונה חוותה החברה מהמורה במשא ומתן שלה עם חברת FSD פארמה הקנדית, שהציעה לרכוש אותה תמורת 48 מיליון דולר, ומספר שבועות לאחר מכן חזרה בה וביקשה לדון שוב על העסקה תוך פתיחת דיון לגבי השווי.

 

בהודעת החברה על המינוי ציין ד"ר אשר שמולביץ, יו"ר ומנכ"ל תראפיקס, כי "אנו מאמינים שהשילוב של הפעילות השוטפת שלנו עם היכרותו ארוכת השנים של השגריר פרושאור עם הקהילה העסקית ברחבי העולם, עשוי להועיל להשגת מטרותינו הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך".

 

פרושאור כיהן כשגריר ישראל באו"ם בין 2011 עד 2015, וקודם לכן כיהן כשגריר ישראל בבריטניה, מנכ"ל משרד החוץ הישראלי והקונסול המדיני בשגרירות ישראל בוושינגטון. בשנת 2017 הוענק לו פרס הדיפלומט מטעם מכון וושינגטון למדיניות המזרח התיכון.

 

 

אשר שמולביץ' יו"ר תראפיקס ביוסיינס אשר שמולביץ' יו"ר תראפיקס ביוסיינס צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x