שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

אברקרומבי היכתה את צפי השוק ופירסמה תחזית מפתיעה; המניה מזנקת ב-20%

קמעונאית ההלבשה סיכמה רבעון עם רווח מתואם של 1.35 דולר למניה בזמן שבשוק ציפו ל-1.15 דולר למניה; אברקרומבי צופה בשנה הקרובה עלייה של 2%-4% במכירות, בזמן שהאנליסטים חזו עלייה של 0.5%

שיר רייטר 17:4106.03.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

אברקרומבי אנד פיץ' ברוח אופטימית: קמעונאית ההלבשה היכתה את תחזיות הרווח וההכנסות לרבעון הרביעי הפיסקלי והעלתה את התחזיות לעתיד, כאשר נתונים חזקים בחנויות הוליסטר איזנו את החולשה במותג אברקרומבי. מניית החברה מזנקת ב-20% בבורסת ניו יורק, שבה היא נסחרת לפי שווי שוק של 1.41 מיליארד דולר (נכון לנעילה אתמול).

לפי הדוחות שפירסמה קבוצת האופנה היום (ד') לפני פתיחת המסחר, הרווח הנקי ברבעון שהסתיים ב-2 בפברואר עלה ל-96.9 מיליון דולר או 1.42 דולר למניה, זאת לעומת 74.2 מיליון דולר או 1.05 דולר למניה ברבעון המקביל.

 

בניכוי אירועים חד פעמיים, הרווח המתואם ירד ל-1.35 דולר למניה לעומת 1.38 דולר למניה אשתקד, אך עלה על צפי האנליסטים לרווח מתואם של 1.15 דולר למניה.

חנות של אברקרומבי אנד פיץ' חנות של אברקרומבי אנד פיץ'


 

 

ההכנסות ברבעון נחלשו ב-2% והסתכמו ב-1.16 מיליארד דולר, אולם עקפו מעט את תחזיות השוק שעמדו על 1.13 מיליארד דולר. זאת הודות למכירות בחנויות הזהות שצמחו ב-3%, מעל הצפי לצמיחה של 1.4%. מבין מותגי הקבוצה, המכירות בהוליסטר צמחו ב-1%, בעוד מכירות מותג אברקרומבי נחלשו ב-9%.

 

ל-2019 כולה החברה צופה עלייה של 2%-4% במכירות, בעוד האנליסטים בשוק חוזים עלייה של 0.5% בלבד.

 

אברקרומבי דיווחה בשיחת ועידה שערכה לאנליסטים כי היא מתכננת לחתוך את הייבוא מסין מ-25% בשנה החולפת לפחות מ-20% ב-2019 הפיסקלית, במטרה לצמצם את השפעת המכסים על החברה.

 

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ הכריז לאחרונה כי ישהה את הטלת המכסים הנוספת על יבוא בגדים וסחורות נוספות מסין, שתוכננה ל-1 במרץ. עם זאת, איום ההסלמה ביחסי הסחר נשאר תלוי מעל ראשם של קמעונאים המייבאים מסין, כמו אברקרומבי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x