$
בורסת ת"א

רחמני למנכ"ל איילון: "מלכתחילה ביקשתי לשלם על השירותים שקיבלתי"

בעל השליטה באיילון אחזקות טוען כי אין ממש במכתב הדרישות שהעביר לו יו"ר הדירקטוריון שלמה גרופמן - מכיוון שממילא החזיר את הרכב של החברה והבהיר שיישא בהוצאות השירותים שקיבל מהחברה מאז אוקטובר; איילון: "רחמני הסכים לשלם רק בעקבות שליחת המכתב"

רחלי בינדמן 11:5906.03.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

לוי רחמני, בעל השליטה באיילון אחזקות, מפריך את את טענות הנהלת החברה כלפיו: רחמני שלח באמצעות באמצעות עורך דינו אפי אברמזון מכתב לשרון רייך, מנכ"ל איילון אחזקות - שמונה בניגוד לדעתו - ובו הוא מדגיש כי מלכתחילה הבהיר שיישא בכל ההוצאות של השירותים שקיבל מאז חדל לכהן כנושא משרה בחברה באוקטובר האחרון ואף דרש במכתב להוציא לו חשבונית תשלום.

 

מכתבו של רחמני מגיע בתגובה למכתב ששלח לו דירקטוריון איילון, ושדווח לבורסה, ושבו דורש הדירקטוריון בהובלת היו"ר שלמה גרופמן - שעמו הסתכסך רחמני - להעביר לאיילון סכום של 200 אלף שקל בגין שירותי משרד ומזכירות שבהם השתמש מאז אוקטובר, וכן את עלות המכונית שקיבל. רחמני מבהיר במכתבו כי הרכב בכלל הושב לחברה.

 

רחמני מחזיק ב70% ממניות איילון כך ש70% מהסכום שיעביר ממילא שייך לו (הוא מחזיק גם בבעלות אישית בחלק מבניין איילון). בעל השליטה פועל להדיח את היו"ר המכהן גרופמן באסיפת בעלי המניות הבאה - שבא יובא מינויו לאישור מחודש.

 

לוי רחמני לוי רחמני צילום: עמית שעל

 

 

מאיילון החזקות נמסר בתגובה: "החברה מברכת על הסכמתו של מר רחמני לשלם את החוב ולהסדיר התשלום העתידי. דרישת התשלום ממר רחמני נעשתה על פי דרישת רשות שוק ההון. מר רחמני מעולם, טרם שליחת המכתב אליו, לא הציע או אף רמז בכל דרך על כוונתו לשלם את הוצאותיו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x