$
שווקי חו"ל

מנכ"לית פיוניר ישראל מאשרת לעובדיה: שכרנו בנק השקעות לבחון הנפקה

המנכ"לית קרן לוי כתבה במייל לעובדי החברה כי פיוניר אכן שכרה בנק השקעות כדי לבחון הנפקה בנאסד"ק או גיוס הון אחר - כפי שפורסם בכלכליסט; לוי: "נשמור על צמיחת החברה, עמידה בשאיפות והרחבת סל המוצרים"

גולן חזני 13:0704.03.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

קרן לוי, מנכ"לית פיוניר (Payoneer) ישראל, שיגרה הבוקר (ב') מייל לעובדי החברה בארץ ובו אישרה כי החברה שכרה בנק השקעות לבחון אפשרויות של הנפקה בבורסת נאסד"ק או גיוס הון אחר.

ההודעה נשלחה בעקבות הפרסום בכלכליסט על ההכנות שעושה חברת העברת התשלומים להנפקה בשווי של 1.2 מיליארד דולר, ועל שכירת בנק השקעות - שאינו מהגדולים ביותר, כדי לייעץ לה בקבלת ההחלטה.

מימין: מנכ"לית פיוניר קרן לוי והמייסד יובל טל מימין: מנכ"לית פיוניר קרן לוי והמייסד יובל טל צילום: עמית שעל


 

 

"העובדה ששכרנו בנק אינה אומרת שאנחנו הולכים לנקוט בכל הצעדים העיקריים השנה", כתבה לוי. "מה שאני יכולה לומר בוודאות הוא שנשקול היטב את כל האופציות שלנו, וננקוט צעדים שיעזרו לנו לעמוד בשאיפותינו, לשמור על צמיחת החברה, להרחיב את סל המוצרים שלנו ולהביא ערך לטווח ארוך ללקוחותינו, לשותפינו ולצוות העולמי שלנו". המנכ"לית סיכמה כי "כרגע אין באמת מה לדווח, אבל אם יקרה משהו השנה או מעבר לכך, אנחנו כמובן נתקשר אותו פנימית וחיצונית".


פיוניר היא חברת הפינטק הגדולה ואחת מחברות הטכנולוגיה הבולטות בישראל. היא מנוהלת ע"י סקוט גליט ומעסיקה אלף עובדים בעולם, מתוכם 600 במטה בפתח תקווה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x