$
בורסת ת"א

תורו של ברק רוזן: בעל השליטה בקנדה ישראל נכנס להשקעה בקנאביס

רוזן מוביל קבוצת משקיעים שיזרימו 24 מיליון שקל לחברת קנביט ויקבלו בתמורה נתח של 52% בחברה - הזרמת הכספים תאפשר העברת מניית קנביט מרשימת השימור לרשימה הראשית

צלי גרינברג 12:0430.01.19

ברק רוזן, מבעלי השליטה בחברת הנדל"ן קנדה ישראל, נכנס לתחום הקנאביס: רוזן מוביל קבוצת משקיעים להשקעה משותפת של 24 מיליון שקל בקנביט, חברת הקנאביס הנסחרת בבורסה בת"א, נכון להיום ברשימת השימור.

 

קנביט פארמסוטיקלס דיווחה לבורסה (ד') על ההסכם עם קבוצת משקיעים בהובלת רוזן - ולפי הדיווח הסכום האמור שיושקע בחברה יסייע לה לצאת מרשימת השימור ולעבור למסחר ברשימה הראשית (החברה נמצאת ברשימת השימור מאוגוסט 2015). 

מה דעתך על מניית תיקון עולם קנבט:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

תמורת ההשקעה תקצה תקצה קנביס נתח של 52.18% מהון המניות שלה לקבוצה. העסקה משקפת מחיר של 2.41 ₪ למניית קנביט, הנחה של כ-56% למחיר הבסיס שלה הבוקרכ בת"א. 

 

ברק רוזן לא יכהן כנושא משרה בחברה. ירון רצון, מנכ"ל קנביט, ציין בהודעה כי ההתקשרות עם קבוצת המשקיעים תסייע לחברה לגייס לשורותיה נושאי משרה ומומחים מובילים במשק הישראלי. אייפקס הנפקות שימש כבנקאי ההשקעות של העסקה.

 

ההסכם כפוף לתנאים מתלים שנדרשים להשלמה עד ליום 1 ביוני 2019. בין התנאים האמורים, קבלת מלוא האישורים הרגולטוריים הנדרשים לקנביט ובהם אישורי היחידה לקנאביס רפואי של משרד הבריאות; מינוי דירקטורים מטעם קבוצת המשקיעים האסטרטגית; החזרת ניירות הערך של החברה למסחר ברשימה הראשית של הבורסה.

 

קנביט פארמסוטיקלס עוסקת בריבוי וגידול קנאביס רפואי. לאחרונה חתמה החברה על הסכם לגידול קנאביס רפואי עבור חברת תיקון עולם, לאחר שזו האחרונה זוכה ליותר ביקושים משהיא מסוגלת כרגע לספק. עבור כל מחזור גידול קנאביס רפואי צפויה קנביט להכנסות של 2.4 מיליון שקל ובמסגרת ההסכם עם תיקון עולם צפויה קנביט להכנסות של 4.8 מיליון שקל עבור 2 מחזורי גידול חקלאי של קנאביס רפואי, אותם הזמינה תיקון עולם.

 

 

ברק רוזן ברק רוזן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x