$
בורסת ת"א

ביהמ"ש אישר לישראל קנדה לרכוש את החזקות יורוקום במידטאון ב-140 מיליון שקל

חודש לאחר שנחתם ההסכם, אישר השופט אורנשטיין את רכישת החזקות הפרויקט שבבעלות יורוקום נדל"ן המהוות 37.5%; לאחר הרכישה תחזיק ישראל קנדה 56% ממידטאון

דותן לוי 16:1027.01.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

נשיא בית המשפט המחוזי בת"א השופט איתן אורנשטיין אישר במהלך דיון שהתקיים היום (א') את מכירת החזקותיה של יורוקום נדל"ן בפרויקט מידטאון בתל אביב לחברת ישראל קנדה של אסי טוכמאייר וברק רוזן.

 

מדובר בעסקה עליה דיווחה ישראל קנדה לפני כחודש, כאשר בהודעה שפרסמה נכתב כי לאחר משא ומתן מתמשך עם עו"ד חגי אולמן כונס הנכסים של יורוקום הושגה הסכמה ולפיה ישראל קנדה תרכוש מניותיה של יורוקום (37.5%) תמורת 140 מיליון שקל. ההסכם שנחתם אז הותנה באישור של בית המשפט אשר כאמור התקבל היום.

        

פרויקט מגדלי מידטאון בתל אביב פרויקט מגדלי מידטאון בתל אביב צילום: אביגיל עוזי

     

 

ישראל קנדה היא חלק מיזמיות פרויקט מידטאון ומחזיקה כיום ב-30% ממניות הפרויקט. לאחר הרכישה תחזיק החברה 56% מחברת מידטאון 25% נוספים מוחזקים על ידי אלקטרה.

 

בחודשים האחרונים רכשה ישראל קנדה נכס נוסף מידי יורוקום - בית יורוקום ברמת גן, שבו שכן מטה החברה, ובתמורה ל-67 מיליון שקל.

 

ישראל קנדה מתמחה בארגון קבוצות רכישה ובניית פרויקטי יוקרה בעיקר בתל אביב, ומידטאון נחשב לאחד מפרויקטי הדגל שלה. הוא ממוקם בדרך בגין, בסמוך למגדלי עזריאלי, וכולל שני מגדלים - אחד למשרדים והשני למגורים. הפרויקט נמצא בשלבי סיום, והחלק שלא נמכר עדיין כולו הוא המסחרי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x