שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

עסקה חדשה לקרן פימי: רוכשת את השליטה בשטרן הנדסה ב-34 מיליון דולר

הקרן רוכשת 70% ממניות חברה הפרטית - לפי שווי של 49 מיליון דולר; שטרן הנדסה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרי סניטציה אלקטרוניים לחיסכון במים

צלי גרינברג 16:5122.01.19

עסקה חדשה לקרן פימי - שרוכשת 70% מחברת שטרן הנדסה הפרטית תמורת 34 מיליון דולר - סכום המשקף שווי של כ-49 מיליון דולר לחברה. הקרן המנוהלת על ידי ישי דוידי תהפוך לבעלת השליטה בשטרן הנדסה ומייסדי החברה יוותרו עם החזקה של 30% וימשיכו בתפקידיהם השונים.

שטרן הנדסה (שהוקמה ב-1989 על ידי יובל ויוסי שטרן) עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרי סניטציה אלקטרוניים לחיסכון במים. בין מוצריה - ברזים, סבוניות ומייבשי ידיים אלקטרוניים, המופעלים ללא מגע.  

 

עיקר הייצור של שטרן מיועד לשוק העולמי - 90% מהייצור משווק ב-80 מדינות בעולם כאשר שוק היעד המרכזי הוא ארה"ב. החברה מחזיקה בשני מפעלים, האחד בקרית גת והשני בגרמניה.

 

גורמים בתחום מעריכים, כי החיבור של החברה לפימי יסייע לכניסה לשווקים נוספים וכן לבדל את עצמה בשוק המקומי.  מוצרי שטרן מותקנים במכשירי חשמל, חדרים, כלי תעופה, צוללות, מתקני כליאה וכלי שיט מסוגים שונים. 

 

בשנת 2013 רכשה שטרן את ברן טכנולוגיות העוסקת בפיתוח וייצור לוחות מקשים וכפתורי פיקוד ושליטה בטכנולוגיה המאפשרת ייצור לוחות מקשים בעלי עמידות גבוהה לתנאי מזג אוויר ללא צורך במקור כוח חיצוני.  

 

ישי דוידי ישי דוידי צילום: אוראל כהן

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x