$
בורסת ת"א

תפרון יוצאת לשיתוף פעולה עסקי בירדן - תקים מפעל חדש

המפעל יוקם בהשקעה משותפת ושווה של תפרון והשותפה הירדנית; יו"ר הדירקטוריון ייבחר על ידי תפרון שתמכור לחברה מכונות סריגה - השותף הירדני ישכיר את המפעל

מיקי גרינפלד 13:0620.01.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

שיתוף פעולה ישראלי-ירדני בהקמת חברת טקסטיל משותפת: חברת תפרוןמדווחת היום (א') לבורסה כי חתמה על עסקה עם חברה ירדנית – השתיים יקימו יחד ובחלקים שווים חברת טקסטיל שתפעל בירדן.
החברה החדשה תייצר בלעדית עבור תפרון מוצרים בטכנולוגיית אל-תפר. השותפה הירדנית היא חברה העוסקת בייצור מקומי של מוצרי טקסטיל למותגים בינלאומיים וכן ללקוחות בשוק הקמעונאי.

 

לפי תנאי העסקה, הזכות למינוי יו"ר דירקטוריון בחברה המשותפת נתונה לתפרון, והוא יהיה בעל הקול המכריע בכל מקרה של שוויון דעות בדירקטוריון.

 

ההסכם קובע את ההסדרים הנוגעים לניהול ותפעול של החברה המשותפת וכן את הזכויות והחובות של כל צד לשותפות. לצורך פעילותה תשכור החברה המשותפת מבנה תעשייתי מהשותף הירדני ומכונות סריגה מתפרון. הצדדים מתכוונים להתחיל בפעילות המשותפת כבר ברבעון הנוכחי (ראשון 2019).

 

תפרון הקטנה נסחרת בת"א בשווי שוק של 43 מיליון שקל - המנייה התאוששה חלקית ב-2018 עם עלייה נאה של 11.6% אך זו 'תיקנה' רק חלק קטן מנפילה של 50% שנרשמה ב-2017.

 

 

 צילום: דורון גולן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x