$
שווקי חו"ל

נחתכה בשליש תוך חצי שנה? בגולדמן זאקס דווקא מאמינים בנטפליקס

לפי בנק ההשקעות, למרות הירידות בחודשים האחרונים, מניית נטפליקס מייצגת את ההשקעת האטרקטיבית ביותר בקרב חברות האינטרנט; התחזית: עלייה של כ-50% בשנה הקרובה - למחיר של 400 דולר למניה

שירות כלכליסט 10:3205.01.19

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

הירידות בשוקי ההון אמנם חתכו את השווי שלה בשליש תוך חצי שנה, אך לפי אנליסטים בגולדמן זאקס, נטפליקס מייצגת את ההשקעת האטרקטיבית ביותר בקרב חברות האינטרנט.

 

 

 

בגולדמן חזרו אתמול (ו') על המלצת הקנייה למניית חברת הסטרימינג. לפי התחזיות שהתפרסמו ב-CNBC, המניה תטפס ב-12 החודשים הקרובים למחיר של 400 דולר, המייצג עלייה של קרוב ל-50% ממחיר הסגירה שלה ביום חמישי. "מניות נטפליקס נחלשו ב-36% מאז טיפסו לשיא ביולי, ומדד S&P 500 ירד ב-10% באותה תקופה, אך אנחנו מאמינים שנטפליקס מייצגת את אחת המניות המאזנות בצורה הטובה ביותר בין הסיכון והתגמול במגזר האינטרנט", כתב האנליסט הית' טרי, "אנחנו ממשיכים להאמין שההשקעה של נטפליקס בתוכן, בטכנולוגיה ובהפצה תמשיך להוביל לעלייה במספר המנויים מעל לתחזיות - הן בארה"ב והן בעולם".

מה דעתך על מניית NETFLIX:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

עם זאת, מנית נטפליקס ירדה ביותר מ-25% בשלושת החודשים האחרונים וביותר מ-30% בששת החודשים האחרונים.

 

טרי מעריך עוד כי ההוצאות הגבוהות של החברה יחייבו אותה לחזור לשוק האג"ח בסיכון גבוה בשלוש השנים הקרובות, אך להערכתו החברה תרשום החזרים חיוביים עד 2022.

 

טרי מאמין כי לנטפליקס יש מרווח "משמעותי" לצמיחה בשווקים בארה"ב ובאירופה, זאת על אף רמות השימוש הגבוהות גם כך באזורים האלה. "אנחנו מאמינים שהרבעון הרביעי יהיה רק ההתחלה של ההחזרים מנטפליקס", סיכם.

 

 

 צילום: אי פי איי

בטל שלח
    לכל התגובות
    x