$
בורסת ת"א

סמנכ"ל הכספים של שיכון ובינוי פורש מהקבוצה

טל רז פורש חודשים ספורים לאחר העברת השליטה בשיכון ובינוי מידי שרי אריסון לנתי סיידוף; המנכ"ל לחמני: "טל תמיד ידע לנווט בתוך האתגרים בתבונה וביעילות"

גולן חזני 11:0224.12.18
חודשים ספורים לאחר העברת השליטה בשיכון ובינוי מידי שרי אריסון לנתי סיידוף, מודיע סמנכ"ל הכספים של הקבוצה טל רז על פרישתו - לאחר שש שנים בתפקיד.  

רז עבד רוב הזמן לצדו של המנכ"ל משה לחמני, והוביל את גיוסי החוב של הקבוצה - האחרון שבהם של 500 מיליון שקל, בעיצומו של משבר החקירות נגד החברה בחשד לשוחד באפריקה. חקירות אלה מטילות צל כבד על החברה גם היום. בנוסף הוביל רז את הסגירות הפיננסיות בפרוייקטים של החברה בעיקר בתחום התשתיות.

 

לחמני אמר היום: "אני מודה לטל רז על 6 שנים מלאות אתגרים ועשייה. בתקופתו של טל עמדנו מול לא מעט אתגרים בשוקי ההון בהם אנו פועלים, וטל תמיד ידע לנווט בתוך כל אילו בתבונה וביעילות. טל ימשיך למלא את תפקידו עד למציאת מחליף ותקופת חפיפה מסודרת".

 

טל רז, שבעבר שימש מנכ"ל כלל פיננסים, בית ההשקעות של כלל ביטוח, אמר: "לאחר שש שנים של התפתחות מקצועית, היכרות עם עולמות תוכן חדשים והתמודדות עם אתגרים משמעותיים, החלטתי לסיים את תפקידי בחברה. אני חש כי הגיעה העת להתפתחות אישית נוספת וכי בתפקידי הנוכחי הגעתי למיצוי. עברנו שש שנים מאתגרות שכללו גיוסי חוב והון במיליארדי שקלים, מימוש מוצלח של נכסים, חיזוק הקשר מול שוק ההון, הבנקים, הגופים המוסדיים וחברות הדרוג וניהלנו בהצלחה רבה ובצורה מושכלת את תזרים המזומנים של הקבוצה בשוק מאתגר. אני מודה ליו"ר הדירקטוריון, חברי הדירקטוריון בעבר ובהווה למנכ"ל הקבוצה, לחברי להנהלה וכלל העובדים על תקופה משותפת, מאתגרת ומלאת משמעות".

 

 

משה לחמני משה לחמני צילום: סיון פרג'

בטל שלח
    לכל התגובות
    x