שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

מנרב שילמה 11 מיליון שקל עבור אופציה למגרש בטיילת ת"א

החברה חתמה יחד עם חברה בבעלות האחים נקש ורז עודד על אופציה למגרש ל-78 דירות יוקרה, שטחי מסחר ומלון; מחיר המגרש יעמוד על 51.7 מיליון שקל

דותן לוי 11:3023.12.18

חברת מנרב פרויקטים חתמה יחד עם שותפה, חברת א.ר. ראם, בבעלות האחים נקש ורז עודד, על הסכם סיחור אופציה לפיו ירכשו זכויות לקרקע בתמורה ל-11 מיליון שקל (לא כולל מע"מ).

 

הקרקע, בשטח של כ- 1,067 מ"ר, מהווה כ-30% ממגרש הממוקם בין הרחובות הירקון, הרב קוק וגאולה בתל אביב. האופציה ניתנת למימוש בתמורה ל-51.7 מיליון שקל (לא כולל מע"מ) עד לאמצע פברואר 2019.

 

על המגרש חלה תב"ע המייעדת אותו לשימושים מעורבים הכוללים מגורים, מסחר ומלונאות. עפ"י התב"ע ניתן להקים פרויקט של כ-8,000 מ"ר מגורים - 78 דירות יוקרה, כ- 500 מ"ר של שטחי מסחר ובית מלון שיכלול כ-276 חדרים בשטח כולל של כ-12 אלף מ"ר.

 

הדמיית הפרויקט בהרברט סמואל הדמיית הפרויקט בהרברט סמואל צילום: אלישע רובין

       

 

במסגרת העסקה חתמו מנרב והשותפים עם בעלי קרקע פרטיים המחזיקים ב-50% נוספים מהמגרש, כך שהשטח הכולל יעמוד על כ-1,900 מ"ר, בעסקת קומבינציה ושירותי בנייה, לפיה בעלי הקרקע ימכרו את זכויות הבנייה לייעוד מלונאות במגרש בתמורה להקמת יח"ד למגורים.

 

את הרוכשות ייצגו בעסקה עו"ד ערן באלינט ועו"ד יאיר סלומון ממשרד שבלת ושות'.

 

דרוד קוזניצקי מנכ"ל מנרב פרויקטים דרוד קוזניצקי מנכ"ל מנרב פרויקטים צילום: יח"צ

    

 

מדובר בעסקה שניה של מנרב עם השותפים, ב–2016 רכשה יחד עם חברת א.ר. ראם ושותפה נוספת קרקע בשטח של שני דונם מצפון למתחם זה, בין הרחובות הירקון, גאולה ויונה הנביא, תמורת 97 מיליון שקל. על הקרקע מקדמות החברות תכנית להקמת פרויקט יוקרה המשלב מגורים ומלונאות.

 

דרור קוזניצקי, מנכ"ל מנרב פרויקטים, אמר כי "החברה משלימה יחד עם שותפיה רכישה של קרקע איכותית במיקום אסטרטגי בצמוד למתחם נוסף שבבעלותה ברחוב הירקון פינת הרברט סמואל. מדובר במגרשים האחרונים המיועדים לבניית מגורים ומלונאות על קו החוף של תל אביב ובכלל. כמו כן, פועלת החברה במסגרת תכניות העבודה לאיתור, רכישה והשבחה של מגרשים בעלי ערך מוסף ייחודי, בעלי מיצוב עסקי גבוה ופוטנציאל השבחה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x