שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

בלעדי לכלכליסט

חברת הקנאביס פנאקסיה מצטרפת להנפקות בקנדה

החברה מעוניינת להנפיק את פעילותה האמריקאית בבורסת CSE לפי שווי של 150 מיליון דולר. בנוסף: תהליכים ליציקת פעילותה הישראלית של החברה לתוך השלד הבורסאי בתל אביב הרודיום בתקופה הקרובה

צלי גרינברג 07:0113.12.18

פאנקסיה הישראלית רוצה להנפיק את פעילותה האמריקאית בבורסת CSE הקנדית לפי שווי של 150 מיליון דולר (ארה"ב), כך נודע ל"כלכליסט". ההכנסות מפעילות זו מוערכות במיליון דולר בשנה.החברה פועלת כיום לגיוס פרטי של 5־10 מיליון דולר (ארה"ב) להרחבת פעילותה, וזאת לשם הקמת חמישה מפעלים בארה"ב, בנוסף לשלושה שכבר יש לה.

 

בכוונת החברה להמתין עד לחזרת מחירי מניות הקנאביס בבורסות בקנדה לרמתם הקודמת הגבוהה ורק אז להנפיק, באמצע שנת 2019.

 

 

ד"ר דדי סגל, מייסד ומנכ"ל פנאקסיה ד"ר דדי סגל, מייסד ומנכ"ל פנאקסיה צילום: Jaron Levisohn

 

 

בנוסף פאנקסיה בתהליכים ליציקת פעילותה הישראלית לתוך השלד הבורסאי בתל אביב הרודיום בתקופה הקרובה. מאז ההודעה בנובמבר האחרון על מזכר הבנות בין הצדדים, עלתה מניית הרודיום ב־128.8%.

 

קבוצת פאנקסיה, שהוקמה על ידי משפחת סגל, דיווחה שלשום על הסכם למכירת התוצרת של IMC, אחת משמונה מגדלות הקנאביס הרפואי הוותיקות בשוק הישראלי.

 

גורמים המכירים את פעילות החברה מסרו ל"כלכליסט", שהסיבה להנפקה הנפרדת היא איסור מטעם הבורסה הישראלית על הנפקת פעילות קנאביס אמריקאית, עקב ההתנגשות עם תקנות פדרליות בארה"ב. לכן פנאקסיה אינה יכולה למזג גם את פעילותה האמריקאית לשלד הרודיום.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x