$
בורסת ת"א

מנכ"ל בחברת הקרנות של ילין לפידות מצטרף למור - רוכש 15% מחברת הגמל

אור קרן שהוביל כמנכ"ל משותף ב-7 השנים האחרונות את חברת הקרנות בילין ישלם 1.5 מיליון שקל תמורת המניות באינטרגמל של מור - וימונה למנהל ההשקעות הראשי של הפעילות

רחלי בינדמן 13:3622.11.18

אור קרן מצטרף לבית ההשקעות מור וימונה למנהל ההשקעות הראשי של פעילות הגמל. במסגרת זו, קרן יהפוך לשותף בחברה וירכוש 15% ממניות אינטרגמל שאותה רכש מור לאחרונה - וישלם בתמורה 1.5 מיליון שקל. העסקה משקפת לפעילות הגמל שווי של כ.-9.5 מיליון שקל. 

קרן כיהן בשבע השנים האחרונות כמנכ"ל משותף בחברת הקרנות של ילין לפידות. לפני כן כיהן כסמנכ"ל השקעות בחברה. קרן אף שימש כדירקטור בחברת הגמל. 

 

בית ההשקעות מור השלים את רכישת אינטרגמל בספטמבר האחרון לאחר קבלת היתר מרשות שוק ההון. במסגרת זו מציעה אינטרגמל קופות גמל לתגמולים ולפיצויים, קרנות השתלמות וקופות גמל להשקעה, וכן מנהלת את קופת הגמל "חיסכון לכל ילד". זאת על בסיס הפלטפורמה של אינטרגמל המאפשרת לבצע פעולות בחשבון באופן דיגיטלי.

 

קרן יהיה אמון על ניהול ההשקעות בחברה, כאשר לצד מסלולי השקעה מחקי מדד הקיימים כיום, יוקמו בפעילות הגמל של מור מסלולי השקעה חדשים בניהול אקטיבי במטרה לאפשר ללקוחות החברה בחירה בין מגוון אפשרויות ושיטות השקעה.

 

אינטרגמל הוקמה על ידי דב סיני בשנת 2014 והיא מנהלת נכון ל-31 באוקטובר 2018, נכסים בהיקף של כ-229 מיליון שקל. מור מעסיקה כ-60 עובדים ומנהלת נכסים בהיקף של כ-20.4 מיליארד שקל (נכון לתחילת אוגוסט).    

 

 

 צילום: shutterstock

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x