$
בורסת ת"א

דלתא צפויה למנות את ריצ'י האנטר לדירקטור

האנטר הוא מבעלי קרן ההשקעות גרין לנטרן, ומינויו יעלה לאישור האספה הכללית בחודש הבא; שימש בעבר כמנהל עסקים ראשי ברשת המזון שופרסל ומנכ"ל משרד הפרסום מקאן אריקסון; החברה מבקשת למנות גם את רינה גזית ושלמה שרף לדירקטורים

אורנה יפת 12:0415.09.18

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

יצרנית מוצרי ההלבשה התחתונה דלתא גליל תעשיות תמנה את ריצ'י האנטר, מבעלי קרן ההשקעות גרין לנטרן, לדירקטור בחברה. מינויו של האנטר יעלה לאישור האסיפה הכללית שתתכנס ב-18 באוקטובר.

 

 

 

האנטר שימש בעבר כמנהל עסקים ראשי ברשת המזון שופרסל ומנכ"ל משרד הפרסום מקאן אריקסון. כיום הוא שותף בגרין לנטרן שמחזיקה בין היתר בבעלות על  רשת מכוני הכושר הולמס פלייס, מחלבות גד וגלידות פלדמן. האנטר משמש כדירקרטור בחברת סודהסטרים אינטרנשיונל ובחברות בהן מחזיקה גרין לנטרן.

 

 

מה דעתך על מניית דלתא:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

בנוסף, מבקשת דלתא למנות את רינה גזית לדירקטורית בחברה וכן את שלמה שרף, לדירקטור חיצוני. שרף, לשעבר מנכ"ל קבוצת עזריאלי ומנכ"ל אלקטרה נדל"ן, משמש כיום כדירקטור בחברת מידרוג, בחברת הנדל"ן מליסרון ובחברת ש.שרף בע"מ. גזית היא יועצת בתחום מיזוגים ורכישות לחברות בינלאומיות ומשמשת כדירקטורית בחברה לנכסים על שם רוטשילד, בחברה לפיתוח קיסריה, במליסרון ועוד.

 

 

ריצ'י האנטר ריצ'י האנטר צילום: אוראל כהן

 

כמו כן, תדוןן האסיפה הכללית במינויים מחדש, לכהונה נוספת, של הדירקטורים המכהנים אייזיק דבח, בעל השליטה בדלתא גליל, נעם לאוטמן, יצחק ויינשטוק, ציפורה כרמון וישראל באום.

 

 

 

דלתא גליל סיימה את הרבעון השני של 2018 עם ירידה בהכנסות וברווחים. הכנסות החברה הסתכמו ב-338.9 מיליון דולר -  ירידה של 0.5% ביחס לרבעון מקביל. הרווח התפעולי עמד על 11.3 מיליון דולר – ירידה של 36%. בישראל עלו מכירות דלתא ב-14% והסתכמו ברבעון השני ב-39.7 מיליון שקל. דלתא גליל סיכמה את הרבעון השני של השנה עם ירידה של 28% ברווח הנקי ל-6.5 מיליון דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x