$
בורסת ת"א

שפע ימים חתמה הסכם על בסיס אבני חן שלא מצאה

חברת שפע ימים, שתרה אחרי אבנים יקרות על פי נבואת הרבי מלובביץ', חתמה על הסכם עם מעצב התכשיטים יוסי הררי ללא הכנסות ממשיות

דרור רייך 09:5404.09.18

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

שפע ימים, שעוסקת באקספלורציה של יהלומים, אבני חן וזהב בנחל הקישון על פי נבואתו של הרבי מלובביץ', דיווחה אתמול (ב') כי חתמה על הסכם עם יוסי הררי, מעצב תכשיטים ישראלי ותיק בעל שם עולמי.

 

על פי ההסכם, הררי - שהתפרסם לאחר שכוכבות הוליוודיות, בהן דמי מור, שרה ג’סיקה פרקר ואופרה ווינפרי ענדו את תכשיטיו - יעצב לשפע ימים קולקציה של 18 תכשיטים עשויים מזהב 24 קראט, שבהם ישובצו כל סוגי האבנים שמוצאת שפע ימים.

 

פנלופה קרוז עם תכשיטים של יוסי הררי פנלופה קרוז עם תכשיטים של יוסי הררי צילום: אי פי איי

             

 

ההסכם נחתם במסגרת אסטרטגיית Mine To Market של שפע ימים, שלפיה ישובצו האבנים שהיא מאתרת בתכשיטים שימכרו ברחבי העולם תחת המותג From the Holy Land.

 

מה דעתך על מניית נלה דיגיטל:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

על פניו, מדובר בהסכם מעולה עם מעצב ישראלי, שזכה בפרס העיצוב Couture Design Award, ה"אוסקר" של תעשיית התכשיטים. אך ישנה בעיה קטנה.

 

בדו"חותיה לרבעון השני של 2018 ציינה שפע ימים כי היא עדיין מצויה בשלב האקספלורציה (חיפוש וחקירה) במטרה לאתר מרבצים כלכליים של אבני חן לסוגיהן, וטרם הגיעה לשלב של הפקה מסחרית. לכן עדיין לא נרשמו הכנסות בספריה.

 

אבי טאוב מנכ"ל שפע ימים אבי טאוב מנכ"ל שפע ימים

 

 

 

לכן, מעבר לדיווחים מדי פעם על מציאת אבן חן, כמו אבן אודם (רובי) במשקל 1.7 קראט בגודל 8.26 מ"מ במאי 2016, או איתור מינרל חדש בשם טיסטאריט (Tistarite), שעד כה אותר רק במטאוריט בודד מהחלל החיצון, בינואר 2016 - לא דיווחה שפע ימים על זהב או אבני חן בכמויות מספיקות כדי לשמש קולקציית תכשיטים.

 

שפע ימים נוסדה על ידי אבי טאוב לאחר ששמע בשנות השמונים שיחה בין הרבי מלובביץ' לראש עיריית חיפה לשעבר אריה גוראל, שבה ציין הרב כי אזור חיפה מבורך באבני חן. בעקבות השיחה החליט טאוב להקים את שפע ימים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x