$
בורסת ת"א

אספן גרופ מרחיבה את המרכז הלוגיסטי של טימברלנד בהולנד

אספן רכשה שטח של 19 דונם הצמוד למרכז הלוגיסטי אותו היא משכירה לטימברלנד - וחתמה איתה על הסכם חדש ומעודכן על הנכס המורחב, לתקופה של 10 שנים - תמורת 2.6 מיליון יורו לשנה

מיקי גרינפלד 10:1902.09.18
עסקה מעניינת לאספן גרופ באירופה,  הכוללת הרחבת שטח לוגיסטי גדול אותו היא משכירה (באמצעות חברה בת) לקבוצת טימברלנד – באמצעות רכישת נכס צמוד.

 

אספן מחזיקה בבעלות על מרכז לוגיסטי באלמלו (Almelo) שבהולנד, אותו רכשה בנובמבר 2012 תמורת 25 מיליון יורו (שוויו בספרים עומד כיום על 30.6 מיליון יורו).

 

הנכס מושכר לקבוצת טימברלנד ופועל כמרכז הפצה של חברות מהקבוצה באירופה - הוא מתפרש על קרקע של 51 דונם, גודל השטח הבנוי הוא 39 אלף מ"ר, מתוכם 31 אלף מ"ר משמשים שטחי לוגיסטיקה והיתר כשטחי גלריה ומשרדים (וכן 265 מקומות חניה).

 

אספן רוכשת עתה שטח צמוד לנכס, בגודל של 19.3 דונם, עם שטחי לוגיסטיקה של 12.5 אלף מ"ר ושטחי משרדים של 337 מ"ר – ההשקעה הכוללת ברכישה והקמת המבנים הנדרשים עומדת על 9.6 מיליון יורו. בניית המתקנים בנכס החדש צפויה להתחיל במהלך החודש הקרוב ולהסתיים במהלך הרבעון השני של שנת 2019. הנכס המורחב ישרת כולו את קבוצת טימברלנד – אשר תחתום על הסכם שכירות חדש ומעודכן.

 

המרכז הלוגיסטי של טימברלנד - אותו היא שוכרת מאספן גרופ המרכז הלוגיסטי של טימברלנד - אותו היא שוכרת מאספן גרופ

 

 

על פי ההסכם החדש, טימברלנד תשכור את מלוא הנכס המורחב לתקופה של 10 שנים החל מה-1 באפריל 2019. דמי השכירות השנתיים שיניב המתחם הלוגיסטי במתכונת החדשה יעמדו על 2.6 מיליון יורו, צמוד למדד המחירים בהולנד (עד לשיעור מקסימאלי של 3%).  

 

את אספן גרופ מובילים המנכ"ל גיא אליאס והיו"ר גיא פרג. החברה פועלת בעיקר באמצעות רכישה, ייזום, השכרה, ניהול והשבחה של נכסים מניבים, בהולנד, גרמניה וישראל - בכלל זה משרדים, שירותים, מסחר, מבני תעשייה ולוגיסטיקה. נכון להיום בבעלות הקבוצה מבנים להשכרה בישראל ובחו"ל בשטח כולל שלכ- 375 אלף מ"ר, המושכרים לכ-260 שוכרים בתפוסה של כ-96%.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x