$
בורסת ת"א

יגאל אהובי מוכר השליטה בחברת רבד תמורת 128 מיליון שקל

אהובי וצבי בירן מוכרים את השליטה בחברה ליונל כהן, איציק עוז ובית הזהב שבשליטת משפחת רובינשטיין. העסקה תתבצע לפי 8.4 שקל למניה, מחיר שמשקף לרבד שווי חברה של כ-220 מיליון שקל

רחלי בינדמן 11:0123.08.18

יגאל אהובי נפרד מחברת הנדל"ן רבד. אהובי וצבי בירן מוכרים את השליטה בחברה לידי קבוצת רוכשים המורכבת מיונל כהן (לשעבר מנכ"ל מגדל), איציק עוז וחברת בית הזהב, שבשליטת משפחת רובינשטיין.

 

 

 

במסגרת ההסכם, ימכרו אהובי ובירן לקבוצת הרוכשים כ-15.2 מיליון מניות רבד (כ-57% מהון מניות החברה וכ-58% מההון המונפק בנטרול מניות רדומות – החזקה אפטקיבית) תמורת 127.6 מיליון שקל. העסקה תתבצע לפי 8.4 שקל למניה, מחיר שמשקף לרבד שווי חברה של כ-220 מיליון שקל, ומהווה פרמיה של כ-35% על מחיר הסגירה של מנית רבד אתמול במסחר בבורסה.

 

 

יגאל אהובי יגאל אהובי צילום: אוראל כהן

 

 

 

יונל כהן יונל כהן צילם: אוראל כהן

 

לאחר השלמת העסקה יוותר אהובי עם כ-3.9 מיליון מניות (כ-14.6% מהון המניות), ובין הצדדים נקבעו מנגנונים במסגרתם תהיה לקבוצת הרוכשים זכות ראשונה לרכוש את יתרת המניות שתיוותר בידי אהובי, באם הוא יהיה מעוניין למכור את כולן או חלק מהן.

 

בית הזהב היא רשת בתי אבות שקיימה בשנים האחרונות השקעות משותפות עם רבד לרכישת בתי אבות באנגליה כך שלצדדים יש היכרות ארוכה. תחום בתי האבות נמצא בצמיחה מתמדת על רקע התארכות תוחלת החיים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x